Aura BHP i Kadry

Aura BHP i Kadry nr 463964

Lokalizacja: Łódź (woj. łódzkie)

INFORMACJE
Kontakt
Aura BHP i Kadry
Wyślij e-mail
Rewolucji 1905r. 82 lok. 4
90-224 Łódź

tel: 535178838
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI
Oferujemy kompleksową obsługę przedsiębiorstw w zakresie szkoleń bhp. Prowadzimy każdy rodzaj szkoleń: instruktaże wstępne, szkolenia okresowe, szkolenia na stanowiskach robotniczych, dla osób kierujących pracownikami, przygotowujemy programy instruktażu stanowiskowego. Szkolenia bhp Łódź zapewniają również możliwość przeszkolenia konkretnej osoby w dogodnym terminie. Zapewniamy fachową obsługę oraz profesjonalnych szkolących. Każde szkolenie kończy się egzaminem i wydaniem zaświadczenia potwierdzającego odbycie szkolenia. Wszystkie programy szkoleń są zgodne z wymogami ustawowymi i mogą być dostosowane do potrzeb zamawiającego. Możliwe jest również odbywanie szkoleń w drodze samokształcenia kierowanego.

Wyślij e-mailZapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU aurabhp
Aura BHP i Kadry - galeria
Aura BHP i Kadry Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 5 na 5 (liczba ocen: 1)
Poprzednia usługa: Zespół Markiz Częstochowa   Następna usługa: Automatyka do bram