Psychoterapia indywidualna i terapia par Warszawa

Psychoterapia indywidualna i terapia par Warszawa nr 464696

Lokalizacja: Warszawa (woj. mazowieckie)Więcej: przy Placu Wilsona

INFORMACJE
Cena
120 / godz.
Kontakt
Ośrodek Terapeutyczno-Rozwojowy Inspiro
Wyślij e-mail
Kozietulskiego 1 lok. 2
Warszawa

tel: 533 782 123
www.inspirowarszawa.pl
Pokaż na mapie
Wyznacz trasę Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 9:00-21:00
sb: 10:00-14:00
www.inspirowarszawa.pl
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Psychoterapia indywidualna, par, dzieci i młodzieży, warsztaty rozwojowe, grupy terapeutyczne.

Wyślij e-mail

​Nasz ośrodek mieszczący się w Warszawie, w sercu Starego Żoliborza, skupia grono specjalistów z dziedziny psychoterapii indywidualnej i psychoterapii par oraz wykwalifikowanych trenerów rozwoju potencjału osobistego.

 

  • Psychoterapia indywidualna

Psychoterapia indywidualna to spotkanie dwóch osób – tej, która podejmuje pracę nad sobą, i specjalisty czy specjalistki, która będzie towarzyszyć w procesie terapeutycznym. Każdy, kto zgłasza się na psychoterapię, ma specyficzne powody do jej podjęcia, unikalne potrzeby i wynikające z nich oczekiwania, a specjaliści posiadają odpowiednią wiedzę, doświadczenie i umiejętności. Wspólne zaangażowanie i praca obu stron ma doprowadzić do potrzebnej zmiany.

 

  • Psychoterapia par i małżeństw

Człowiek nieustannie się zmienia, to rzecz normalna i naturalna. Wraz z osobą zmienia się także to, co ją otacza, również jej relacje. Dynamika każdego z partnerów z osobna, jak również związku, który tworzą, to z jednej strony na ogół proces trudny, a z drugiej pociągający, możliwość przeżycia przemiany jest właśnie jedną z tych rzeczy, które kuszą, sprawiają, że chcemy być ze sobą.

Terapia par i małżeństw jest w dużej mierze refleksją nad tym, w jaki sposób dwie osoby mają tworzyć relację, czego od niej potrzebują i co ma się zmienić, by wspólnego życia doświadczać w coraz pełniejszym, bardziej świadomym i satysfakcjonującym wymiarze.

 

  • Psychoterapia seksuologiczna

Seksualność to jeden z ważniejszych obszarów. Kiedy na tym polu wszystko działa tak, jak powinno, czujemy się spełnieni. Natomiast, gdy to, co dzieje się w sypialni, nie daje satysfakcji czy wręcz przysparza problemów, jakość życia spada i to nie tylko bezpośrednio w wymiarze seksualnym, zazwyczaj ma to wpływ również na inne obszary funkcjonowania człowieka. Tych z Państwa, którzy doświadczają trudności albo po prostu chcą poprawić jakość życia seksualnego, zapraszamy na konsultacje z naszymi specjalistami.

 

  • Psychoterapia uzależnień

Bycie uzależnionym oznacza, że dana osoba odczuwa silną potrzebę zażywania jakiejś substancji lub wykonywania czynności, nie jest w stanie się bez czegoś obejść. A więc sięga po narkotyki, leki, alkohol, papierosy, oddaje się hazardowi, oglądaniu Internetu czy zatraca w seksie – żeby przytoczyć najczęściej spotykane przykłady. Krok po kroku substancja czy zachowanie coraz bardziej wymyka się spod kontroli i przejmuje władzę, to nie osoba ma nałóg, ale nałóg ma człowieka. Jeżeli borykają się Państwo z uzależnieniem zapraszamy do kontaktu z nami.

 

 

 Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU inspirowarszawa
Psychoterapia indywidualna i terapia par Warszawa - galeria
Psychoterapia indywidualna i terapia par Warszawa Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 4)
Poprzednia usługa: Metale - obróbka, toczenie, frezowanie, gwintowanie   Następna usługa: Kompleksowe usługi w zakresie projektowania wnętrz