Brak zdjęcia

Taczalski - Adwokat Bydgoszcz nr 464985

Lokalizacja: woj. kujawsko-pomorskie

INFORMACJE
Kontakt
Jarek Wajdzik
Taczalski - Adwokat Bydgoszcz
Wyślij e-mail
85-129
728814154

fax: http://adwokat.taczalski.pl
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Prędzej czy później każdej firmie czy osobie prywatnej może być potrzebna pomoc prawna. W takiej sytuacji bez wątpienia dobrze jest znać wysokiej klasy adwokatów, którzy zapewnią wsparcie podczas procesów sądowych z najróżniejszych działów prawa. Najwyższej jakości usługi tego typu zapewnia z pewnością Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Taczalski. Co warte dodania, mimo, że jej biuro zlokalizowane jest w Bydgoszczy przy ul. Poznańskiej 8/6, to adwokaci obsługują rzecz jasna także klientów z całego regionu. Do specjalności Kancelarii należy z pewnością: prawo administracyjne, karne, gospodarcze, budowlane, medyczne i karno skarbowe.

W ofercie:

We wszystkich wymienionych zakresach Adwokaci Marcin Taczalski i Piotr Drążkiewicz zapewniają wsparcie z zakresu poradnictwa prawnego, reprezentowania osób fizycznych oraz firm i instytucji podczas procesów oraz całościowego prowadzenia poszczególnych spraw. Co warte dodania, Adwokaci mogą zająć się także reprezentowaniem interesantów w postępowaniach dotyczących dochodzenia odszkodowań z tytułu ubezpieczeń majątkowych i osobowych. Nie da się więc ukryć, że zakres możliwości Kancelarii Adwokackich jest bardzo szeroki. Z kolei olbrzymia wiedza i doświadczenie praktyczne Adwokatów w połączeniu z indywidualnym podejściem gwarantują najwyższy profesjonalizm usług. Jeśli więc i Ty, bądź Twoje przedsiębiorstwo chcecie skorzystać z wsparcia tej Kancelarii, to wystarczy jeśli wejdziecie na witrynę internetową http://adwokat.taczalski.pl/. Umieszczone są na niej dokładne dane o ofercie, świadczących usługi prawnikach oraz dostępnych formach nawiązania kontaktu – telefonicznego lub mailowego. Zapraszamy!Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU JarekWajdzik

Taczalski - Adwokat Bydgoszcz Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 4)
Poprzednia usługa: Klimatyzacja, serwis, montaż   Następna usługa: Zielarz Radzi - zioła lecznicze