Brak zdjęcia

Kredyt w firmie - konsolidacja Chojnice nr 465178

Lokalizacja: woj. kujawsko-pomorskie

INFORMACJE
Kontakt
Marek Sula
Kredyt w firmie - konsolidacja Chojnice
Wyślij e-mail
89-511
881208548

fax: http://kredytwfirmie.pl
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Firmy zwłaszcza w trakcie początków funkcjonowania oraz rozwoju wymagają środków finansowych. Serwis kredytwfirmie.pl oferuje szansę zdobycia finansowania dla firm w formie firmowego kredytu. Tametoda posiada wiele korzyści - w szczególności w obszarze wpływu na zobowiązowania podatkowe. Kredyt firmowy albowiem nie stanowi przychodu w kontekście podatku dochodowego. Natomiast odsetki od kredytu, a także prowizje bankowe wedle stanowiska organów podatkowych mogą zostać uznane za koszty firmowe dla podatnika, a więc zmniejszać przychód będący podstawą opodatkowania.

Użytkownicy strony kredytwfirmie.pl mogą ubiegać się o kredyt wielkości nawet do 1 mln PLN. Procedura uzyskiwania kredytu jest relatywnie prosta i składa się z kilku kroków - rozpoczynając od analizy finansowej oraz zdolności kredytowej firmie, poprzez pertraktacje z bankami, selekcję najlepszej propozycji i jej finalizację - czyli uruchomienie kredytu.

W ofercie:

Typy dostępnych kredytów dla firm zawierają kredyty obrotowe i ratalne dla spółek akcyjnych, z o.o., cywilnych i komandytowych funkcjonujących ponad 24 miesięcy. Kredyty obrotowe oferowane są na czas 24 miesięcy bez zabezpieczenia, z opcją przedłużenia na dalsze 24 miesiące. Oferta zawiera dodatkowo kredyty do 0,5 mln dla firm jednoosobowych oraz rolników, lekarzy i wolnych zawodów na czas do 144 miesięcy. Z kolei dla firm dostępne są także kredyty inwestycyjne nawet do 20 milionów na czas do 20 lat. Poza kredytami, w serwisie kredytwfirmie.pl znajdziecie Państwo także ofertę faktoringu - będacęgo coraz popularniejszą metodą finansowania firm. Faktoring polega na wykupieniu bezpośrednio przez bank, należności firmy, przed terminem płatności. Ponadto na stronie znajduje się oferta leasingu dla firm. Obejmuje ona leasing maszyn i urządzeń, samochodowy, a także nieruchomości.

Dokładne informacje o ofercie znajdziecie Państwo na stronie http://www.kredytwfirmie.pl Zapraszamy!Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU MarekSula

Kredyt w firmie - konsolidacja Chojnice Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 0 na 5 (liczba ocen: 0)
Poprzednia usługa: Dario - Stone   Następna usługa: Speed Car Pomoc Drogowa Grzegorz Szymkowicz