Budowa maszyn pakujących, linie pakujące, kartoniarki, pneumatyka

Budowa maszyn pakujących, linie pakujące, kartoniarki, pneumatyka nr 465404

Lokalizacja: Tarnów (woj. małopolskie)

INFORMACJE
Użytkownik
Zaneta_Item ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
Żaneta
Item Service
Wyślij e-mail
ul. Gen. Wł. Andersa 20
33-101 Tarnów

tel: 735479222
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: 08:00-16:00
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Firma Item Service zajmuje się budowa maszyn pakujących, ale także całych linii produkcyjnych oraz ich modernizacją oraz bezpieczeństwem.

Budujemy:

Kartoniarki i zaklejarki - Kartoniarki to maszyny służące do formowania gotowego kartonu z płaskiej tektury, a także zaklejania zapakowanego w karton produktu.
Tworzymy kartoniarki przeznaczone do pakowania różnorodnych towarów o zróżnicowanym zakresie rozmiarów i przeznaczeniu. Produkty możemy zapakować do opakowania pojedynczego i zbiorczego, w zależności od potrzeb.
Oferujemy produkcje maszyn pojedynczych, a także kompletnych aplikacji zintegrowanych z maszynami przygotowującymi do pakowania (zakręcarki) oraz systemami pakowania.
Wykonane przez nas maszyny są w pełni zautomatyzowane.

 

Zakręcarki - Zakręcarki są to maszyny przystosowane do zakręcania nakrętek typu: flip-top, standard, bezpieczna, trigger itp. W zależności od rodzaju maszyny oraz oczekiwań klienta, zakręcanie może odbywać się poprzez automatyczne pobranie nakrętki z kasety , bądź dokręcenie już wcześniej nałożonej nakrętki przez operatora. Zamykanie może odbywać się w trybie ciągłym, lub start-stopowym. Każde urządzenie może posiadać jedną, lub więcej głowic.
Produkujemy zakręcarki przeznaczone do butelek szklanych, PET, kanistrów, słoików z nakrętkami platikowymi oraz metalowymi w różnym typie i wielkości. Tworzymy maszyny do strefy ateks.

 

Magazyny palet - Magazyn palet pozwala na w pełni zautomatyzowane układanie, wydawanie oraz przechowywanie palet.
Rozwiązanie to jest przeznaczone głównie do zakładów produkcyjnych, w których występuje duża liczba rotujących palet w procesach magazynowych.
Magazyn palet zwiększa bezpieczeństwo na linii produkcyjnej,a także zwiększa efektywność pracy.

Podajniki przekładek - Układy służące do pobierania przekładek i umieszczania ich między warstwami produktów na palecie.

A także systemy transportowe:

- Podajniki/przenośniki:

  • rolkowe,
  • taśmowe,
  • łańcuchowe/płytkowe.

- bufory i magazyny,

- windy przemysłowe,

Maszyna transportująca produkt w pionie, po prowadnicach.

kosze zasypowe,

Urządzenie służące do transportu materiałów sypkich.

 

Integrujemy również  stanowiska zrobotyzowane.

Szerokie zastosowanie robotów typu pick and place znajduje zastosowanie na halach produkcyjnych w wielu branżach.
W zależności od przeznaczenia zastosowania ramienia robota, jesteśmy w stanie zaprojektować chwytak do każdego rodzaju produktu oraz dla każdej branży.
W naszych realizacjach wykorzystujemy roboty przemysłowe sześcioosiowe, a także typu Scara i delta.
Jesteśmy Złotym Partnerem firmy Astor w zakresie Robotów Przemysłowych.

 

 

 Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


PLIKI DO POBRANIA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU Zaneta_Item
Budowa maszyn pakujących, linie pakujące, kartoniarki, pneumatyka - galeria
Budowa maszyn pakujących, linie pakujące, kartoniarki, pneumatyka Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 2)
Poprzednia usługa: Kursy koparki, koparkoładowarki, ładowarki, walce drogowe   Następna usługa: Kurs ADR podstawa i cysterna