Android  tworzenie aplikacji mobilnych

Android tworzenie aplikacji mobilnych nr 465709

Lokalizacja: Gdynia (woj. pomorskie)

INFORMACJE
Użytkownik
matsuu-mobile ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
Robert
Matsuu
Wyślij e-mail
al. Zwycięstwa 96/98
81-451 Gdynia

tel: 501412038
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
Godziny
pn-pt: 9-17
sb: 10-14
nd: 10-14
rozwiń
OPIS USŁUGI
Stworzymy dla Państwa firmy aplikację mobilną na Androida. Naszą specjalnością są rozwiązania korzystające z najnowocześniejszych technologii: sztucznych inteligencji, maszynowego uczenia, grywalizacji, wspomaganej i wirtualnej rzeczywistości, Big Data, biometrii i blockchain. Jesteśmy w stanie podjąć się każdego wyzwania, tworząc zarówno frontend jak i backend aplikacji.

Naszą specjalnością są rozwiązania dla świata finansów, bankowości, mobilne sklepy internetowe, oprogramowanie dla służby zdrowia i edukacji. Nasi analitycy zadbają o to, by aplikacja spełniała Państwa potrzeby biznesowe i oczekiwania Państwa klientów. Dzięki pracy naszych designerów będzie ona atrakcyjna wizualnie i przyjemna w użytkowaniu. 
 
Skupiamy się na doprowadzeniu roboty do końca. Korzystając z najlepszych praktyk w tworzeniu, utrzymaniu i dostarczaniu oprogramowania, zapewniamy wysoką wydajność i niezawodność. Optymalizujemy czas przeznaczony na budowanie aplikacji, zmniejszamy ryzyko biznesowe i przyspieszamy wprowadzenie gotowych rozwiązań na rynek. 
 
Angażujemy naszych klientów w proces rozwoju oprogramowania zarówno dla pozyskania informacji zwrotnej, jak i wyboru i zatwierdzenia zadań, świadcząc wszelką niezbędną pomoc w przełożeniu biznesowego języka potrzeb i wyzwań w inżynierski język kodu i projektowania. Takie stawiające na współpracę podejście pomaga nam wykorzystać przewagi pracy grupowej i umożliwia dostarczenie jakościowego oprogramowania klientom w Polsce, Europie i Ameryce Północnej.


Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Android tworzenie aplikacji mobilnych - galeria
Android tworzenie aplikacji mobilnych Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 5)
Poprzednia usługa: Przyjmę zlecenia na układanie płytek i malowanie przemysłowo   Następna usługa: IPhone (iOS) tworzenie aplikacji mobilnych