Kursy  -  Szkolenia Kosmetyczne Tychy woj. Śląskie www. yakamoz. pl

Kursy - Szkolenia Kosmetyczne Tychy woj. Śląskie www. yakamoz. pl nr 465755

Lokalizacja: Tychy (woj. śląskie)

INFORMACJE
Cena
Rabat 10% tylko dla klientów z Favore.pl
Kontakt
Katarzyna Bronicka
Yakamoz Gabinet Kosmetyki Profesjonalnej
Wyślij e-mail
Honoraty 62
43-100 Tychy

tel: 698048190
tel: 698048190
www.yakamoz.pl
Pokaż na mapie
Wyznacz trasę Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat (otrzymasz rabat 10%)
Godziny
pn-pt: 09:00-17:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 306/308.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

SZKOLENIA KOSMETYCZNE Z DOFINANSOWANIEM

Jeśli szukasz nowego zawodu to profesjonalne kursy w naszej Placówce są idealnym sposobem na przekwalifikowanie. Na kursy zawodowe zapraszamy osoby, które pragną zdobyć nowe umiejętności, jak również tych, którzy chcą poszerzyć zakres oferowanych usług w salonach kosmetycznych. Na pewno znajdziecie Państwo szkolenie odpowiadające Państwa oczekiwaniom.
W Yakamoz pomagamy zdobyć nowy zawód, który pozwoli Państwu na podjęcie pracy z przyszłością. 
Kursy zawodowe prowadzone są indywidualnie . Szkolenia składają się z dwóch części – teoretycznej i praktycznej. Nasze szkolenia rozpoczynamy od zajęć teoretycznych. Następnie wykonujemy pokaz wskazujący jak należy prawidłowo wykonywać poszczególne czynności lub prowadzimy zajęcia w formie warsztatu. Każdy kursant uczy się pod okiem instruktora. Szkolenia prowadzone są przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę. Nauka prowadzona jest w oparciu o sprawdzone metody i niezbędny sprzęt oraz pomoce naukowe.
Zachęcamy do zapoznania się z ofertą szkoleń.

Każdy kursant otrzymuje konspekt wiedzy na własność ze wszystkimi zagadnieniami poruszanymi na szkoleniu. Po zakończeniu kursu otrzymujesz certyfikat w języku polskim i angielskim, zaświadczenie o ukończeniu kursu. 90% trwania kursu to zajęcia praktyczne, ponieważ tylko dzięki praktyce zdobywasz umiejętności.

Terminarz i cennik kursów
UWAGA!!!
Rezerwacje miejsca można dokonać: osobiście, telefonicznie lub na stronie Wyślij e-mail w zakładce szkolenia kosmetyczne. Gwarancją rezerwacji miejsca jest wpłata zadatku w wysokości 100 zł. Przed dokonaniem wpłaty zadatku należy wcześniej zapisać się telefonicznie lub przez z strone  Wyślij e-mail  
Dane do przelewu zamieszczone są na stronie  Wyślij e-mail  w zakładce szkolenia kosmetyczne. Zadatek należy wpłacić do 2 dni roboczych od dnia rezerwacji miejsca. Po wykonaniu przelewu uprzejmie prosimy o przesłanie potwierdzenia przelewu. W razie rezygnacji z kursu w wybranym terminie zwrot zadatku nie przysługuje. Dopuszczamy jeden raz zmianę terminu kursu bez utraty zadatku. W przypadku braku wpłaty w wyznaczonym terminie rezerwacja zostanie anulowana. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany terminu rozpoczęcia kursu.

Oferujemy współpracę z Powiatowymi Urzędami Pracy – posiadamy wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych . Szkolenia przeprowadzane na zlecenie Urzędów Pracy są organizowane przede wszystkim w celu zwiększenia szans osób w nich uczestniczących na znalezienia pracy.

Co należy zrobić aby uzyskać dofinansowanie do szkolenia?

KROK PO KROKU :
1. Udaj się do Działu Szkoleń, lub doradców zawodowych Twojego Urzędu Pracy, by omówić szczegóły i zasady obowiązujące w Twoim Urzędzie Pracy

2. Podaj urzędnikom dane siedziby firmy: YAKAMOZ , NIP: Wyślij e-mail , Numer ewidencyjny naszego ośrodka szkoleniowego: 2.24/00251/2018 , tel. Wyślij e-mail

3. Złóż komplet dokumentów w kancelarii swego Urzędu Pracy (wnioski również do pobrania na stronach internetowych poszczególnych Urzędów).

Oferta szkoleń dostępna jest na stronie internetowej  Wyślij e-mail

Serdecznie zapraszamy

 

 

 Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


RABATY
Rabat 10 %
Tylko dla klientów z Favore.plSzkolenia Kosmetyczne
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU Gabinet_yakamoz
Kursy - Szkolenia Kosmetyczne Tychy woj. Śląskie www. yakamoz. pl - galeria
Kursy - Szkolenia Kosmetyczne Tychy woj. Śląskie www. yakamoz. pl Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 5)
Poprzednia usługa: Tipmedia Consulting Grupa Tipmedia sp. z o. o.   Następna usługa: Copywaiter