Szkolenie na imprezy masowe.

Szkolenie na imprezy masowe. nr 465786

Lokalizacja: Skierniewice, Łowicz, Rawa Mazowiecka, Łódź (woj. łódzkie)

INFORMACJE
Cena
160 / sztuka
Użytkownik
astrea1 ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Wyświetl wizytówkę
Kontakt
Astrea Biuro Ochrony
Wyślij e-mail
ul. Jagiellońska 29
96-100 Skierniewice

tel: 692688933
tel: 692872252
https://www.facebook.com/szkoleniaimprezymasowe/
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
szkoleniaimprezymasowe.pl
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI
Opis oferty STS Security Tactical Services: Szkolenia na imprezy masowe: - Szkolenia dla członków służby porządkowej i informacyjnej na imprezach masowych - Szkolenie Kierownik do spraw bezpieczeństwa imprez masowych STS Security Tactical Services zaprasza na szkolenia w zakresie zabezpieczenia imprez masowych. Tryb szkoleń dzienny lub zaoczny. Czas trwania szkolenia dla członków służby porządkowej i informacyjnej wynosi 24 godziny/cena 160 złotych. Czas trwania szkolenia dla Kierownika ds. Bezpieczeństwa Imprez Masowych wynosi 50 godzin/cena 400 złotych. Szkolenie kończy się egzaminem wewnętrznym. Po zdaniu egzaminu uzyskują Państwo zaświadczenie uprawniające do wykonywania zadań członka służby porządkowej i informacyjnej na imprezach masowych lub zaświadczenie Kierownika ds. Bezpieczeństwa Imprez Masowych. Zaświadczenia są ważne bezterminowo i upoważniają do pracy na wszystkich imprezach masowych zarówno artystycznych, rozrywkowych, sportowych oraz imprezach masowych podwyższonego ryzyka. W dość krótkim czasie nabywają Państwo nowy, ciekawy zawód zarówno dla kobiet i mężczyzn. Przyjmujemy zapisy telefoniczne, po zebraniu grupy chętnych wyznaczymy termin kursu. Serdecznie zapraszamy www.szkoleniaimprezymasowe.pl Tel. 692-872-252 Zajęcia odbywają się w Skierniewicach. Zajęcia możemy prowadzić w innych miejscowościach w przypadku zebrania grupy kursantów min. 15 osób.

Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Szkolenie na imprezy masowe. - galeria
Szkolenie na imprezy masowe. Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 5)
Poprzednia usługa: ALVIC INVESTMENT S. C   Następna usługa: Szkolenia na imprezy masowe.