Serwis internetowy z ogłoszeniami usług NA SPRZEDAŻ!!!

Serwis internetowy z ogłoszeniami usług NA SPRZEDAŻ!!! nr 465812

Lokalizacja: Warszawa (woj. mazowieckie)

INFORMACJE
Cena
12 / sztuka
Użytkownik
BidShow ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
Piotr Gradkowski
Bid Show Sp. z o.o.
Wyślij e-mail
Twarda, 18
00-105 Warszawa

tel: 502999922
Pokaż na mapie
Wyznacz trasę Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
Godziny
pn-pt: 00:00-24:00
sb: 00:00-24:00
nd: 00:00-24:00
Usługa dostępna tylko na stronie www.bid.show
rozwiń
OPIS USŁUGI

Bid.Show jest to strona internetowa oferująca licytację usług lub natychmiastowy wykup danej usługi. Z dumą oferujemy coś, czego praktycznie nie ma w internecie.

Przypuśćmy, że mają Państwo wielu klientów i zapełniony grafik usług do końca roku. Zakładają Państwo u nas konto i wystawiają licytację swojej usługi na najbliższy dostępny termin (może być nawet za pół roku). Gdy klienci będą przychodzić i pytać o dany własnie termin usługi, to kierują ich Państwo na stronę swojej licytacji. Jeśli ktoś będzie chciał kupić usługę w danym czasie, to będzie musiał licytować. Gdyby nie było tej licytacji, to sprzedaliby Państwo swoją usługę za standardową cenę, a tak będzie można zarobić dodatkowe pieniądze. Na pewno mają Państwo jakiś cennik, który może zostać przebity. Dzięki nam zarobią Państwo więcej.

Oczywiście serwis jest również dla tych co nie mają klientów, a chcą zdobyć więcej.

Jesteś z zawodu murarzem, piłkarzem, malarzem, czy piosenkarzem? Nie ma problemu, u nas możesz zamieścić ogłoszenie. Podajesz termin i lokalizację swojej usługi i ZARABIASZ. Zapraszamy do jak najszybszych odwiedzin!
U nas nie płacisz za każde ogłoszenie. Możesz ich publikować ile chcesz. Płacisz jedynie złotówkę miesięcznie (12 zł za cały rok) za korzystanie z serwisu 24godz. na dobę.
Kupujący usługę nie płacą nic za korzystanie z serwisu. Oczywiście płacą tylko za wykupioną usługę u Państwa.

Chcesz zarobić dodatkowe pieniądze w swoim zawodzie? Wystarczy że:

1) Zarejestrujesz się.

2) Wystawisz aukcję że wykonasz usługę w danym czasie i lokalizacji.

Przypuśćmy, że nie mają Państwo pieniędzy oraz czego sprzedać. A jednak mają Państwo swój czas na sprzedaż. W takim przypadku zapraszamy do rejestracji na naszej stronie i zaoferowanie swoich usług. Można sprzedać np. kolację, obiad itp. z Tobą w roli głównej. Pamiętaj, że Ty też jesteś coś wart. Wyceń swój czas i sprzedawaj na największym portalu na świecie.

Bid Show to również strona dzięki której można spełnić swoje marzenia i spotkać się ze znaną osobą ze świata muzyki, filmu, sportu, telewizji czy sztuki, którą do tej pory widziało się tylko w telewizji, Internecie czy w gazetach.
Poprzez naszą witrynę www mamy możliwość wzięcia udziału w licytacji, dotyczącej wygrania spotkania podczas obiadu lub kolacji ze znaną osobą, którą lubimy lub podziwiamy.

 

ZAPRASZAMY DO KUPNA!!!Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Serwis internetowy z ogłoszeniami usług NA SPRZEDAŻ!!! - galeria
Serwis internetowy z ogłoszeniami usług NA SPRZEDAŻ!!! Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 5 na 5 (liczba ocen: 3)
Poprzednia usługa: Mini - koparka Białystok, Koparka - Prace Ziemne, Usługi   Następna usługa: Tanie układanie glazury i prace ogólnobudowlane