Brak zdjęcia

Terapia Manawa Poznań - Ośrodek leczenia depresji, uzależnień, alku nr 465867

Lokalizacja: woj. wielkopolskie

INFORMACJE
Kontakt
jacek wiercimak
Terapia Manawa Poznań - Ośrodek leczenia depresji, uzależnień, alkoholizmu
Wyślij e-mail
62-300
796077271

fax: http://terapiamanawa.pl
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

We współczesnym światem rządzi stres, pośpiech i deficyt czasu dla siebie i bliskich. Elementy te nierzadko negatywnie wpływają na psychikę wielu osób. Czasami też choroby takie jak depresja czy zaburzenia nerwicowe pojawiają się „znikąd” i niszczą życie danej osoby oraz jej otoczenia. Niestety w takich przypadkach środki farmakologiczne bardzo często nie skutkują lub też zapewniają jedynie ukrycie objawów. Metodą na naprawdę trwałe i skuteczne pozbycie się problemów jest więc tylko specjalistyczna terapia. Możliwości tego rodzaju daje m.in. Ośrodek Psychoterapii Manawa, który zlokalizowany jest w miejscowości Nowy Folwark, ul. Główna 28. Co bardzo ważne, w Ośrodku tym otrzymać można specjalistyczne wsparcie w niezwykle szerokim zakresie, obejmującą: terapie nałogów – alkoholizmu i narkomanii, leczenie depresji, nerwic, bulimii i anoreksji, pomoc dla ludzi z DDA i DDD oraz przeżywających załamania psychologiczne. Ponadto placówka ta oferuje też tzw. Aftercare – czyli terapię po terapii, będącą wsparciem dla osób które miały w przeszłości kłopoty z uzależnieniem od leków, alkoholu czy narkotyków.

W ofercie:

Co ważne, wszystkie krótko i długoterminowe terapie odbywają się w samym Ośrodku z wykorzystaniem takich metod jak muzykoterapia, terapia narracyjna, arteterapia trening kinezjologiczny, NLP, RTZ czy Kaizen. Profesjonalne i indywidualne podejście do chorób i problemów gwarantuje z kolei doskonały zespół terapeutów. Pierwszym krokiem do otrzymania wsparcia w Ośrodku Psychoterapii Manawa jest odwiedzenie jego strony internetowej internetową http://terapiamanawa.pl/. Na niej bowiem znaleźć można dokładne informacje odnośnie działalności funkcjonowania tej placówki, a także wszystkie dane teleadresowe. Sprawdź, jak wesprzeć siebie i bliskich!Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU jacekwiercimak

Terapia Manawa Poznań - Ośrodek leczenia depresji, uzależnień, alku Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 8)
Poprzednia usługa: Austria - Tyrol - Zillertall - Apartamenty LACKNER - Ried in Zillertal   Następna usługa: Austria - Tyrol - Zillertall - Pensjonat TANNERHOF - Zell am Ziller