KASOWANIE LICZNIKA SBC MERCEDES W211 CLS W219 R230 C249F RZESZOW

KASOWANIE LICZNIKA SBC MERCEDES W211 CLS W219 R230 C249F RZESZOW nr 466210

Lokalizacja: Rzeszów (woj. podkarpackie)

INFORMACJE
Cena
300 / sztuka
Użytkownik
piotr1476 ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Wyświetl wizytówkę
Kontakt
AUTO-TECH
Wyślij e-mail
ul.PRZY TORZE 1
35-222 RZESZÓW

tel: 664701131
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Kasowanie licznika SBC Mercedes Benz Klasa E W211 CLS W219 R230 C249F

KASOWANIE LICZNIKA HAMOWAŃ SYSTEMU SBC
W SAMOCHODACH MARKI MERCEDES-BENZ MODELE: W211 (E-Classe), W219 (CLS), R230 (SL)


Proszę przeczytać DOKŁADNIE opis i porównać zakres czynności z tym co oferuje pseudokonkurencja, która kasuje wyłącznie licznik wciśnięć pedału hamulca!

Usługa polega na resetowaniu parametrów pompy, wykonywana jest przez złącze OBDII samochodu, nie ma potrzeby wyjmowania pompy z pojazdu, a co za tym idzie odpada problem kodowania i odpowietrzania układu hamulcowego. Usługa trwa około 15-20 minut, wymagana praca silnika na biegu jałowym w czasie trwania procedury kasowania. Cała operacja jest w 100% bezpieczna (pompa Sensotronic Brake Control posiada wbudowany układ samodiagnozujący).

Czym objawia się przekroczenie licznika cykli hamowania?
W samochodzie na ekranie komputera pokładowego (wyświetlacz w liczniku) w pewnej chwili pojawia się komunikat w kolorze białym/szarym: "Service Brake! Visit Workshop!" lub "Service Bremse! Werkstatt aufsuchen" (w zależności od tego, jaki wybrano język komunikatów) lub niekiedy wyświetlony na czerwono komunikat: "STOP Brake Defective! Stop Vechicle!", towarzyszy temu permanentny błąd C249F po odczytaniu błędów większością skanerów diagnostycznych. Powyższego błędu nie da się skasować (powraca), konieczne jest KASOWANIE LICZNIKA HAMOWAŃ SYSTEMU SBC lub... wizyta w serwisie i wymiana pompy SBC na nową wraz z adaptacją :)

Oferta dotyczy pojazdów:
Mercedes-Benz CLK (W219)
Mercedes-Benz E-Classe (W211)
Mercedes-Benz SL (R320)
wyposażonych w układ hamulcowy z pompą SBC (Sensotronic Brake Control) z lat 03-05.

Procedura zaczyna się od diagnostyki systemu SBC i weryfikacji parametrów bieżących pompy, które dają podstawę do stwierdzenia sensu wykonania usługi. W części przypadków uzasadnione jest kasowanie błędów i liczników, ponieważ jest to profilaktyczne zabezpieczenie ze strony producenta, które nie musi oznaczać uszkodzenia fizycznego układu. Jeśli układ wykazuje cechy sprawności przystępujemy do procedury kasowania licznika wciśnięcia pedału hamulca oraz licznika cykli pracy pompy.

"Konkurencja" klika tylko "KASUJ" i kasuje od Państwa połowę kwoty, a i tak efekt jest niestabilny i niepewny :))

Usługa na miejscu w Rzeszowie. Każda usługa jest wykonywana na wyraźne życzenie i odpowiedzialność klienta, usługa dotyczy WYŁĄCZNIE kasowania licznika (zarówno licznika cykli pracy pompy SBC jak również licznika hamowań), nie dotyczy weryfikacji i naprawy mechanicznej zespołu pompy SBC.

Koszt usługi: 300ZL    tel 664 701 131Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
MERSEDES SBC NAPRAWA RESET RZESZOW TEL 664 701 131 - KASOWANIE LICZNIKA SBC MERCEDES W211 CLS W219 R230 C249F RZESZOW
KASOWANIE LICZNIKA SBC MERCEDES W211 CLS W219 R230 C249F RZESZOW Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 6)
Poprzednia usługa: Pomiary termowizyjne Kraków, Pomiary kamerą termowizyjną Kraków   Następna usługa: Firma budowlana, Firma remontowa, Podbijanie fundamentów