Pomiary termowizyjne rozdzielni elektrycznych KRAKÓW

Pomiary termowizyjne rozdzielni elektrycznych KRAKÓW nr 466232

Lokalizacja: Kraków (woj. małopolskie)

INFORMACJE
Kontakt
Certonet
Wyślij e-mail
Kraków
tel: 533-222-888
biuro@certonet.pl
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: 08:00-20:00
sb: 08:00-20:00
nd: 08:00-20:00
Pomiary termowizyjne rozdzielni elektrycznych KRAKÓW, Badanie termowizyjne insta
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

TELEFON: 533-222-888. Pomiary termowizyjne rozdzielni elektrycznych KRAKÓW, Badanie termowizyjne instalacji elektrycznych KRAKÓW, Pomiary termowizyjne taśmociągów i linii produkcyjnych KRAKÓW.

 

Oferujemy usługi związane z badaniem instalacji elektrycznych, rozdzielni elektrycznych, linii produkcyjnych i taśmociągów. Pomiary wykonywane są profesjonalnymi kamerami termowizyjnymi o wysokiej rozdzielczości i wysokiej czułości termicznej pozwalające na identyfikację najmniejszych uszkodzeń. Na podstawie wykonanych pomiarów sporządzane są protokoły oraz pełna dokumentacja np. dla ubezpieczyciela.

 

Pomiary instalacji elektrycznych przeprowadza się w trakcie normalnej pracy instalacji bez konieczności jej wyłączania. Pomiary złącz, przewodów i innych elementów rozdzielni elektrycznych wykonywane są w sposób bezinwazyjny i bezdotykowy.

 

Elementy instalacji elektrycznych podlegające pomiarom to przede wszystkim rozdzielnie elektryczne, stacje transformatorowe, tablice rozdzielcze, szafy sterownicze, szynoprzewody, skrzynki elektryczne, skrzynki bezpiecznikowe, silniki oraz inne elementy instalacji.

 

Badania termowizyjne instalacji pozwalają w szybki i bezinwazyjny sposób na ocenę stanu wybranych elementów lub całej instalacji elektrycznej. W efekcie pozwoli to zapobiec awariom i przestojom produkcyjnym. Potencjalne usterki mogą być usunięte zanim jeszcze doprowadzą do awarii.

 

Właściwa ocena stanu instalacji elektrycznej jest możliwa przy pomiarze kamerą termowizyjną spełniającą odpowiednie wymagania oraz przeprowadzona przez osobę z wiedzą i doświadczeniem w tej dziedzinie.

 

Oferujemy krótkie terminy realizacji oraz fachowe podejście do każdego klienta.

 

Wystawiamy faktury VAT.

 

Tel. 533-222-888

Wyślij e-mail

Wyślij e-mail

 

pomiary termowizyjne rozdzielni elektrycznych, badanie termowizyjne instalacji, termowizja szynoprzewodów, pomiary tablic rozdzielczych i skrzynek bezpiecznikowych, pomiary termowizyjne linii produkcyjnych, termowizja taśmociągów, pomiary silników elektrycznych, instalacji elektrycznych

 Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU Certonet
Pomiary termowizyjne rozdzielni elektrycznych KRAKÓW - galeria
Pomiary termowizyjne rozdzielni elektrycznych KRAKÓW Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 8)
Poprzednia usługa: Fryzjer dla psów BIAŁYSTOK PSI MODEL kąpiel, strzyżenie, pazurki.   Następna usługa: Termowizja KRAKÓW, Usługi termowizyjne KRAKÓW, Audyt termowizyjny