Lekcje śpiewu Gdańsk, Gdynia, Trójmiasto

Lekcje śpiewu Gdańsk, Gdynia, Trójmiasto nr 466411

Lokalizacja: Gdańsk (woj. pomorskie)Więcej: Zaspa

INFORMACJE
Cena
100 / godz.
Kontakt
Leszek Kruk
Wyślij e-mail
Gdansk
tel: 503710210
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Witam
Jestem doświadczonym trenerem wokalnym. Uczę śpiewu rozrywkowego ( pop ) oraz klasycznego ( musical, opera, piosenka aktorska) Zapraszam na konsultacje wszystkich pragnących prawidłowo pracować z głosem zarówno w mowie jak i śpiewie. Oferuję pomoc również w problemach głosowych poprzez emisję naprawczą. Skutecznie przygotuje do:
• efektywnego udziału w castingach
• egzaminów wstępnych do szkół muzycznych, teatrów muzycznych, akademii muzycznych
• festiwali, konkursów recytatorskich
Pracuję z osobami dorosłymi, młodzieżą oraz dziećmi zarówno od podstaw ( metodą szybkiego uczenia) jak i na każdym poziomie zaawansowania.
W celu podzielenia się moimi autorskimi sposobami skutecznego nauczania oferuję również konsultacje indywidualne bądź warsztaty teoretyczno-praktyczne dla osób, pragnących nauczać śpiewu bądź zostać profesjonalnymi trenerami wokalnymi a także nauczycielom śpiewu, którzy chcieliby wzbogacić swoje umiejętności metodyczne.
Cennik:
• zajęciach jeden raz w tygodniu:
60 min – 100 zł
• zajęcia dwa razy w tygodniu:
60 min – 75 zł
• konsultacje dla pedagogów śpiewu:
45 min – 150 zł

Specjalna oferta dla grup zawodowych które pracują głosem i są podatne na jego zmęczenie : nauczyciele, prawnicy itpZapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU szkolawokalna
Lekcje śpiewu Gdańsk, Gdynia, Trójmiasto - galeria
Lekcje śpiewu Gdańsk, Gdynia, Trójmiasto Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 5)
Poprzednia usługa: Specjalna oferta pozyczki pomiedzy osobami szybkimi i powaznymi   Następna usługa: Specjalna oferta pozyczki pomiedzy osobami szybkimi i powaznymi