Outsourcing IT dla firm  -  Bezpieczeństwo, Wdrożenia, Administracja IT

Outsourcing IT dla firm - Bezpieczeństwo, Wdrożenia, Administracja IT nr 466446

Lokalizacja: Kraków (woj. małopolskie)Więcej: Łagiewniki, Kraków

INFORMACJE
Kontakt
VIRTLINE
Wyślij e-mail
Aleksandra Fredry 2
30-605 KRAKÓW

tel: 12 200 27 10
Kontakt w godzinach: 8-17, od poniedziałku do piątku
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 08:00-17:00
Wykonujemy prace zdalnie oraz w siedzibie klienta.
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI
VIRTLINE SP. Z O.O. to dynamicznie rozwijająca się firma stworzona z myślą o zapewnieniu naszym klientom profesjonalnych usług informatycznych. Oferujemy dostęp do najnowszych technologii, które optymalnie zaspokajają potrzeby przedsiębiorstw.
Postawiliśmy w naszej firmie na bezpieczeństwo informatyczne i niezawodność wdrażanych i obsługiwanych przez nas systemów. Na rynku outsourcingu IT wyróżnia nas fakt, że posiadamy duże doświadczenie we wdrożeniach i audytach związanych z bezpieczeństwem informacji. Stworzyliśmy ofertę zapewniającą kompleksową obsługę informatyczną dla małych i średnich firm. Zapewniając najwyższą jakość świadczonych usług informatycznych, pozostajemy konkurencyjni w zakresie oferty cenowej.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, wybierając najkorzystniejsze dla niego rozwiązania IT. Gwarantujemy kompleksową obsługę informatyczną oraz doradztwo specjalistów z branży security IT.


Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU VirtlinePS
Outsourcing IT dla firm - Bezpieczeństwo, Wdrożenia, Administracja IT - galeria
Outsourcing IT dla firm - Bezpieczeństwo, Wdrożenia, Administracja IT Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 3)
Poprzednia usługa: Proadax Adam Czop   Następna usługa: Poprowadzę Busy Chłodnia EU