Nauka śpiewu. Lekcje śpiewu  -  Rytm i Melodia Szkoła Muzyczna

Nauka śpiewu. Lekcje śpiewu - Rytm i Melodia Szkoła Muzyczna nr 467116

Lokalizacja: Lublin (woj. lubelskie)

INFORMACJE
Cena
50 / sztuka
Kontakt
Dorota Czech
Rytm i Melodia Szkoła Muzyczna
Wyślij e-mail
Dragonów 3A
20-554 Lublin

tel: 571339649
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: 13:00-22:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Rytm i Melodia Szkoła Muzyczna

Zapraszamy na zajęcia wokalne dzieci od 6. roku życia, a także osoby dorosłe i młodzież. Nauka śpiewu odbywa się indywidualnie lub grupowo (minimum 2 osoby). Zainteresowanych nauką zapraszamy na bezpłatną lekcję próbną. 

Nauczymy Cię, jak ćwiczyć, by nie zrobić sobie krzywdy, dobierać repertuar, występować i opanować tremę. Pokażemy gatunki i style muzyczne, które są odpowiednie do barwy Twojego głosu. Dostosujemy tempo nauki do Twoich potrzeb.

Nauka śpiewu oparta jest na wykonywaniu utworów w nowoczesnych aranżacjach bluesowych, funkowych, jazzowych, rockowych i soulowych. Repertuar dobierany jest na podstawie umiejętności oraz upodobań muzycznych ucznia. Zajęcia zawierają także elementy emisji głosu, kształcenia słuchu, technik radzenia sobie ze stresem, ruchu scenicznego oraz interpretacji utworu. Chętni uczniowie poznają podstawy teorii muzyki. Na bardziej zaawansowanym poziomie nauka śpiewu obejmuje regularne występy oraz próby z instrumentalistami. Jej uzupełnieniem są lekcje kształcenia słuchu oraz próby szkolnego zespołu.

Lekcje śpiewu prowadzi profesjonalny wokalista z doświadczeniem scenicznym oraz pedagogicznym. Grupy tworzone są przez uczniów w podobnym wieku i na podobnym poziomie umiejętności.

Podczas zajęć śpiewu uczniowie mają do dyspozycji odpowiednie nagłośnienie sceniczne (mikrofon, mixer, kolumna). W cenie zajęć udział w licznych koncertach organizowanych przez Szkołę.

Uczniowie wokalu to zdecydowanie najczęściej nagradzana grupa w naszej Szkole. Dzięki profesjonalnemu przygotowaniu, zdobywają najwyższe miejsca w konkursach szczebla wojewódzkiego i ogólnopolskiego (np. „Diamenty Lublina”, "Wygraj Sukces", Eurowizja dla Dzieci), biorą udział w programach telewizyjnych (np. „Must be the music”) i z powodzeniem radzą sobie na scenie nie tylko jako soliści.

Efekty nauki można poznać klikając w poniższe linki do serwisu Youtube:
https://www.youtube.com/watch?v=vdj3YXgm0H4
https://www.youtube.com/watch?v=oUsV9ndicJ8
https://www.youtube.com/watch?v=Z7tB0EGGMKo

Koszt zajęć wokalnych: 
35 zł - lekcja grupowa (minimum 2 osoby)
50 zł - lekcja 45-minutowa,
65 zł - lekcja 60 minutowa.

W Szkole znajduje się studio nagraniowe.
Szczegóły na stronie internetowej: rytmimelodia.pl oraz na Facebooku.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU RytmiMelodia
Nauka śpiewu. Lekcje śpiewu - Rytm i Melodia Szkoła Muzyczna - galeria
Nauka śpiewu. Lekcje śpiewu - Rytm i Melodia Szkoła Muzyczna Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 3)
Poprzednia usługa: Kredyty Wadowice, Konsolidacje, Kredyty gotówkowe, Trudne kredyty   Następna usługa: Nauka gry na pianinie. Lekcje pianina - Rytm i Melodia Szkoła Muzyczna