Nauka gry na gitarze. Lekcje gitary klasycznej  -  Lublin

Nauka gry na gitarze. Lekcje gitary klasycznej - Lublin nr 467118

Lokalizacja: Lublin (woj. lubelskie)

INFORMACJE
Cena
35 / sztuka
Kontakt
Dorota Czech
Rytm i Melodia Szkoła Muzyczna
Wyślij e-mail
Dragonów 3A
20-554 Lublin

tel: 571339649
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: 13:00-22:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Rytm i Melodia Szkoła Muzyczna

Zapraszamy na zajęcia gry na gitarze klasycznej dzieci od 6. roku życia, a także osoby dorosłe i młodzież. Lekcje gry na gitarze odbywają się indywidualnie lub grupowo (minimum 2 osoby). Zainteresowanych nauką zapraszamy na bezpłatną lekcję próbną (zapewniamy uczniom instrument do gry podczas zajęć). 

W trakcie nauki gry na gitarze już od początku poznawać będziesz nuty i wartości rytmiczne, a także nauczysz się samodzielnie stroić instrument. Łatwe utwory z czasem przejdą w trudniejsze, a na bardziej zaawansowanym etapie nauki nacisk przeniesie się z aspektów technicznych na sposób interpretacji utworu i improwizację.

W czasie lekcji indywidualnych będziesz ćwiczyć nie tylko grę solo, ale także w duecie z nauczycielem, co ma pozytywny wpływ na kształtowanie poczucia rytmu oraz umiejętności wspólnego muzykowania. Integralną częścią nauki gry na gitarze jest kształcenie słuchu muzycznego oraz akompaniamentu do śpiewanych piosenek – dzięki próbom oraz występom z wokalistą.

Grupy tworzą uczniowie w podobnym wieku oraz na podobnym poziomie umiejętności. Na zajęcia dobierany jest specjalny repertuar dostosowany do prowadzenia tego typu lekcji - tak, aby każdy uczeń mógł się na nich rozwijać. 

Podczas zajęć z gry na gitarze klasycznej korzystamy z atrakcyjnych materiałów wydawnictwa Euterpe, wpisanych do wykazu podręczników zalecanych do użytku szkolnego przez Ministra
Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Na lekcji chętnie opracujemy także zaproponowany przez Ciebie utwór, aby zajęcia z gitary klasycznej sprawiały jeszcze większą przyjemność!

Koszt zajęć:
35 zł - lekcja grupowa 
50 zł - lekcja indywidualna 45 minutowa
60 zł - lekcja indywidualna 60 minutowa

Możesz też wybrać zajęcia dodatkowe:
kształcenie słuchu
zespół szkolny

W Szkole znajduje się studio nagraniowe.
Szczegóły na stronie internetowej: rytmimelodia.pl oraz na Facebooku.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU RytmiMelodia
pozytywna
rozwiń Fajni młodzi ludzie z podejściem do młodzieży i dorosłych - wiem, bo sama zaczęłam się uczyć dopiero w wieku 25 lat. :) Podoba mi się zwłaszcza atmosfera w Szkole. Trzymajcie tak dalej! Pozdrawiam! Wystawiona 23-07-2019 20:08 przez Kinga (79.191.36.*)   Zgłoś nadużycie
Nauka gry na gitarze. Lekcje gitary klasycznej - Lublin - galeria
Nauka gry na gitarze. Lekcje gitary klasycznej - Lublin Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 6)
Poprzednia usługa: Nauka gry na pianinie. Lekcje pianina - Rytm i Melodia Szkoła Muzyczna   Następna usługa: SZAFY I MEBLOŚCIANKI MEBLE NA WYMIAR