Keller Polska Sp. z o. o.

Keller Polska Sp. z o. o. nr 467238

Lokalizacja: Szczecin (woj. zachodniopomorskie)

INFORMACJE
Użytkownik
kellerszczecin ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
Halina
Keller Polska Sp. z o.o.
Wyślij e-mail
ul. Wielka Odrzańska 26. IIp
70-535 Szczecin

tel: +48723 440 174
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: 10:00-16:00
OPIS USŁUGI

Keller Polska Sp. z o. o. międzynarodowy koncern świadczący usługi w zakresie geotechniki. Firma Keller istnieje od 1860 roku i aktualnie działa w Europie, USA, Ameryce Południowej, Afryce, Azji i Australii - łącznie w ponad 40 krajach świata. Oddział w Szczecinie został otwarty w maju 2017 roku, zajmuje się działaniami na terenie województwa zachodniopomorskiego.

 

Keller Polska Sp. z o.o. kieruje swoją ofertę do: firm deweloperskich projektantów, architektów, klientów firmowych, generalnych wykonawców.

 

Zakres technologii oferowany przez firmę Keller Polska Sp. z o.o. dostosowany jest do zróżnicowanych potrzeb projektu każdego klienta. Proponowane technologie zawierają metody z zakresu: posadowienia bezpośredniego m.in.: geodreny, dynamiczne zagęszczanie, wibroflotacje; posadowienia pośredniego m.in.: iniekcja rozpychająca, wgłębne mieszanie gruntu na sucho (d-DSM), iniekcja strumieniowa Soilcrete (jet grouting) oraz posadowienia głębokiego: pale przemieszczeniowe (SDP, VDP, prefabrykaty), pale CFA, ściany szczelinowe.

 

Firma Keller Polska Sp. z o.o. jest znana z wykwalifikowanych pracowników, rozwiniętego zaplecza technicznego, technologii, wysokiej jakości. Każdy realizowany projekt rozpatrywany jest indywidualnie pod kątem możliwości zastosowania optymalnej w danych warunkach technologii oraz efektów techniczno-ekonomicznych.


 

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą Keller Polska Sp. z o.o. na stronie https://www.keller.com.pl/kontakt-keller/nasze-oddzialy/szczecin.

Zapraszamy do kontaktu z oddziałem szczecińskim telefonicznie: +48 723 440 174, mailowo: Wyślij e-mail oraz osobiście w siedzibie biura przy ulicy Wielka Odrzańska 26. IIp, w Szczecinie (70-535).

Podajemy również dane rejestrowe Keller Polska Sp. z o.o.: NIP: 524 12 00 022 oraz Regon: 011841640.

 



Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Keller Polska Sp. z o. o. - galeria
Keller Polska Sp. z o. o. Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 6)
Poprzednia usługa: Producent urządzeń na place zabaw   Następna usługa: Brudny dywan? Pranie dywanów, tapicerki meblowej i samochodowej