Praca magisterska, licencjacka  -  pedagogika specjalna, ogólna

Praca magisterska, licencjacka - pedagogika specjalna, ogólna nr 467258

Lokalizacja: cała Polska

INFORMACJE
Cena
30 / strona
Użytkownik
promotor_na_zlecenie ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
Wyślij e-mail
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 09:00-20:00
nd: 10:00-15:00
rozwiń
OPIS USŁUGI

Witam, przyjmę zlecenia napisania prac dyplomowych: licencjackich oraz magisterskich z zakresu pedagogiki specjalnej oraz pedagogiki ogólnej. Posiadam wykształcenie wyższe z obu tych kierunków, jestem również czynna zawodowo w edukacji oraz terapii. Nie piszę prac hurtowo, z różnych dziedzin, skupiam się tylko na tym, na czym naprawdę się znam, z czego posiadam dużą wiedzę teoretyczną oraz praktyczną i wiem, o czym pisać. Dlatego osoby, które potrzebują pomocy w napisaniu swojej pracy dyplomowej (chętnie udzielę wskazówek merytorycznych, edytorskich, stylistycznych, zasugeruję dobór literatury czy pomogę w przeprowadzeniu badania), szukają osoby, która sprawdzi ją pod względem stylistycznym czy też takiej, która napisze pracę od początku do końca - zapraszam do kontaktu.

Cenę ustalam indywidualnie po zapoznaniu się z tematem, jest to mniej więcej 30zł za stronę. Cena może być niższa lub wyższa w zależności od terminu napisania pracy, dostępności literatury, rozległości tematu itd. Zapraszam do kontaktu na maila: Wyślij e-mail

Uczciwie uprzedzam, że nie "wezmę" każdego zlecenia, tylko takie, których tematy są z zakresu moich zainteresowań oraz ukończonych do tej pory kierunków studiów oraz kursów i szkoleń. Jestem osobą profesjonalną i nie wyobrażam sobie pisać o czymś, o czym nie mam bladego pojęcia. Chętnie natomiast podejmę się tematów z rozległych obszarów pedagogiki specjalnej oraz ogólnej. Poniżej spis zagadnień, których się podejmę (oraz bliskich tym zagadnieniom):

oligofrenopedagogika, tyflopedagogika, surdopedagogika, terapia pedagogiczna, wczesne wspomaganie rozwoju, dzieci z niepełnosprawnościami: edukacja, życie rodzinne, społeczne, rozwój emocjonalny, fizyczny; dorosłe osoby niepełnosprawne: ich funkcjonowania w społeczeństwie, życiu zawodowym; wczesna interwencja, wczesne wspomaganie dzieci o zaburzonym, nieharmonijnym rozwoju; dzieci ze specyficznymi trudnościami w uczeniu się: dysleksja, dyskalkulia, dysgrafia, dysortografia, zburzenia mowy; szeroko pojęta pomoc psychologiczno-pedagogiczna; terapia dzieci z zaburzeniami (różne metody oddziaływań, techniki, terapie); rozwój dzieci od urodzenia do wieku dojrzewania; edukacja przedszkolna, edukacja wczesnoszkolna, edukacja włączająca, edukacja integracyjna, edukacja specjalna; funkcjonowanie dzieci z niepełnosprawnościami w społeczeństwie; włączanie dzieci niepełnosprawnych do szkół masowych; prowadzenie klas integracyjnych; dokumentacja dziecka z orzeczeniem; orzeczenia; opinie; IPET-y; WOPFU; terapia pedagogiczna, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne; rewalidacja, trening umiejętności społecznych; zespół Downa, płodowy zespół alkoholowy FAS, mózgowe porażenie dziecięce, autyzm, zespół Aspergera; niepełnosprawność ruchowa, słabowidzący, słabosłyszący, niedostosowani społecznie, zagrożeni niedostosowaniem społecznym; metody pracy, techniki, diagnoza oraz wiele innych pokrewnych tematów związanych z rozwojem, wychowaniem, edukacją dzieci od narodzin aż po wkraczanie w wiek dorosły.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Praca magisterska, licencjacka - pedagogika specjalna, ogólna - galeria
Praca magisterska, licencjacka - pedagogika specjalna, ogólna Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 4)
Poprzednia usługa: Kompleksowe usługi remontowo - budowlane   Następna usługa: Pranie Tapicerki Samochodowej Dywanow