Kompleksowe usługi porządkowe

Kompleksowe usługi porządkowe nr 467347

Lokalizacja: Warszawa (woj. mazowieckie)Więcej: Dojeżdżamy do Klienta

INFORMACJE
Użytkownik
Lubieczysto ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Wyświetl wizytówkę
Kontakt
Michał
TEKPOLSKA Tomasz Wołczański
Wyślij e-mail
Batalionu Parasol 3a/52
01-120 Warszawa

tel: 501440502
Pokaż na mapie
Wyznacz trasę Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: 08:00-18:00
sb: 08:00-18:00
rozwiń
OPIS USŁUGI

Jako firma oferująca usługi porządkowe zawsze realizujemy powierzone zadania na najwyższym poziomie. Nazwa naszej firmy "Porządek musi być!" zobowiązuje nas do wykonania zadań na najwyższym poziomie, a nasi pracownicy każde powierzone zlecenie traktują z należytą starannością i wykonuję je rzetelnie.

 

Dbałość o szczegóły, terminowość realizacji zadań i konkurencyjne ceny sprawiają, że grono naszych zaufanych Klientów z każdym miesiącem się powiększa.

 

Specjalizujemy się w pracach ogólnoporządkowych - w szczególności w sprzątaniu budynków po wszelkiego rodzaju pracach remontowych i budowlanych oraz w tym zakresie współpracujemy z deweloperami. Sprzątamy również tereny otwarte, osiedla oraz budynki mieszkaniowe i biurowe - w tym zakresie współpracujemy z administracjami budynków i wspólnotami mieszkaniowymi. Nasza specjalność to maszynowe mycie garaży i parkingów podziemnych, ciągów komunikacyjnych.

 

Nasze usługi świadczymy nie tylko na terenie Warszawy ale również w sąsiednich powiatach.

 

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z należytą starannością. Każde zlecenie jest dla nas równie ważne. Jakość wykonania przez nas pracy jest naszym głównym celem i priorytetem. Cechuje nas pełen profesjonalizm. Do swojej pracy wykorzystujemy najnowocześniejszy sprzęt oraz środki najwyższej jakości.

 

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy zarówno Klientów Indywidualnych jak i Biznesowych. Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania oraz udzielimy niezbędnych informacji dotyczących wykonywanych przez nas usług.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Kompleksowe usługi porządkowe - galeria
Kompleksowe usługi porządkowe Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 5)
Poprzednia usługa: Nauka gry na pianinie / lekcje gry na fortepianie / pianoforma. pl   Następna usługa: Strony internetowe, strony www, cms, seo, grafika reklamowa, projekty