Serwis urządzeń komputerowych, oprogramowanie, kasy fiskalne.

Serwis urządzeń komputerowych, oprogramowanie, kasy fiskalne. nr 467369

Lokalizacja: Żukowo (woj. pomorskie)

INFORMACJE
Użytkownik
Tech_Kom_Serwis ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
Artur DĄBROWSKI
TECH KOM SERWIS ARTUR DĄBROWSKI
Wyślij e-mail
ul. Aleksandra Majkowskiego, 2
83-330 Żukowo

tel: 603087838
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 8:00-16:00
Możliwe inne przedziały dostępności serwisu po ustaleniu z klientem.
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

W Tech Kom Serwis zajmujemy się obsługą klientów indywidualnych i firm. Tworzą Nas wykwalifikowani technicy z zamiłowaniem do sprzętu komputerowego, którym nie straszne problemy ze sprzętem, oprogramowaniem, infrastrukturą sieciową czy peryferiami.

 

Wieloletnie doświadczenie w modernizacji komputerowych stanowisk pracy, administracji sieciami komputerowymi, konfigurowaniu oprogramowania - w tym systemów komputerowych i serwisie komputerowym, pozwala na swobodne poruszanie się i rozwiązywanie problemów w sferze informatycznej. Oferujemy pomoc dla klientów zaawansowanych jak i osób zaczynających swoją "przygodę" za sprzętem komputerowym. Pomagamy uporać się z problemami związanymi z generowaniem plików JPK i wdrożyć zmiany niezbędne do sprostania wymaganiom narzuconym przez nadchodzącą ustawę " Wyślij e-mail ".

Kolejnym aspektem jakim zajmuje się Nasza firma to dystrybucja i serwis urządzeń fiskalnych i akcesoriów dla nich. Pomagamy w doborze sprzętu fiskalnego i jego konfiguracji. Zapraszamy do zapoznania się z Naszą  Wyślij e-mail .

 Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU Tech_Kom_Serwis
Baner - Serwis urządzeń komputerowych, oprogramowanie, kasy fiskalne.
Serwis urządzeń komputerowych, oprogramowanie, kasy fiskalne. Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 6)
Poprzednia usługa: Kredyty, Finansowe, Finansowe i prawne, Kredyty, pożyczki   Następna usługa: Wyburzanie rozbiórka