Zezwolenie na pracę dla cudzoziemca: kompleksowo i szybko

Zezwolenie na pracę dla cudzoziemca: kompleksowo i szybko nr 467372

Lokalizacja: Szczecin (woj. zachodniopomorskie)Więcej: Nr 5 na domofonie. Dyżur w środy od 10 do 15.

INFORMACJE
Cena
Rabat 10% tylko dla klientów z Favore.pl
Kontakt
Adam Hutnikiewicz
Nonlimes Adam Hutnikiewicz Krystian Kamiński S.C
Wyślij e-mail
Sowińskiego 78/202
70-230 Szczecin

tel: 534356387
tel: 534692842
Pokaż na mapie
Wyznacz trasę Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat (otrzymasz rabat 10%)
Godziny
śr: 10:00-15:00
Pod telefonem jesteśmy całą dobę, powyższe godziny to dyżur pracowniczy w biurze
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Szkoda Ci marnować czas na stanie w kolejce do urzędu z wnioskiem o zezwolenie na pracę? Pilne zlecenie czeka na realizację i zależy Ci na szybszym otrzymaniu zezwolenia typu A dla pracownika? Nie chcesz przejmować się wertowaniem przepisów?

Jako Nonlimes Adam Hutnikiewicz Krystian Kamiński S.C. oferujemy pracodawcom usługi administracyjne wychodzące naprzeciw powyższym problemom. Przepracowaliśmy kilka lat w Zachodniopomorskim Urzędzie Wojewódzkim, przyjmując m.in. wnioski o zezwolenia na pracę dla cudzoziemców. Zdobytym tam doświadczeniem gwarantujemy wysoki poziom merytoryczny świadczonych przez nas usług.

Po spotkaniu z kontrahentem dokonujemy wyboru formy legalizacji zatrudnienia najlepiej dopasowanej do potrzeb pracodawcy i pracownika. Po odebraniu stosownych upoważnień zajmujemy się resztą: wypełniamy wnioski, składamy je do urzędu, kompletujemy niezbędne dokumenty towarzyszące i dbamy o otrzymanie zezwolenia bez opóźnienia. Zajmujemy się również ewentualną korespondencją z Urzędem i dostarczeniem gotowej decyzji do pracodawcy. Przedsiębiorcy mogą zająć się tym, w czym są najlepsi, zostawiając nam sprawy administracyjne. 

Konkretna cena usługi jest zależna od ilości składanych wniosków oraz potrzebnych dokumentów - każdorazowo ustalamy ją indywidualnie. Przy większej ilości wniosków oferujemy znaczące zniżki.  

 

 Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


RABATY
Rabat 10 %
Tylko dla klientów z Favore.plPowołaj się na Favore. pl, otrzymasz rabat!
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU Abnormis
Zezwolenie na pracę dla cudzoziemca: kompleksowo i szybko - galeria
Zezwolenie na pracę dla cudzoziemca: kompleksowo i szybko Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 5)
Poprzednia usługa: Wyburzanie rozbiórka   Następna usługa: Sklep motocyklowy