Serwis Endoskopów Sonologistic

Serwis Endoskopów Sonologistic nr 467394

Lokalizacja: Zamość (woj. lubelskie)

INFORMACJE
Kontakt
Sonologistic Serwis Endoskopów
Wyślij e-mail
ul. Kresowa 7A
22-400 Zamość

tel: 84 307 22 28
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: 08:00-16:00
Telefon: 84 307 22 28
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI
Sprzęt endoskopowy jest obecnie używany w praktycznie każdym szpitalu na świecie. Jest to bowiem jedno z najcenniejszych przyrządów diagnostycznych, które pomaga w szybszym dotarciu do odpowiedniej diagnozy, a także znacząco ułatwia kontrolowanie dalszych zmian chorobowych w organizmie pacjenta. Jednakże endoskopy same w sobie, są urządzeniami równie podatnymi na usterki jak każde inne. Z myślą o tym, powstał serwis endoskopów Sonologistic. 
 
Firma Sonologistic mieści się przy ulicy Kresowej 7A, 22-400 Zamość. Stamtąd przyjmuje wszelkiego rodzaju zlecenia, które dotyczą świadczenia takich usług jak konserwacja lub naprawa endoskopów. Na dodatek w Sonologistic bez problemu można zakupić wszelkiego rodzaju akcesoria do endoskopów. Cała działalność firmy jest zatem skupiona na tym, aby świadczyć pełen zakres usług gdy chodzi o wszystko co związane z endoskopami. Ta kompleksowa oferta jest oczywiście powodem, dla którego wiele klientów postanowiło zaufać firmie Sonologistic i nieustannie zwracają się do tam po pomoc w przypadku jakichkolwiek problemów z działaniem danego urządzenia. 
 
Jeżeli ktoś pragnąłby dowiedzieć się nieco więcej na temat działania tej firmy, lub zapoznać się ze szczegółami jej oferty, kontakt można nawiązać używając numeru Wyślij e-mail . Z myślą o tym, aby dbać o wszystkich klientów, Sonologistic zawsze stara się, aby żadne zgłoszenie nie zostało zignorowane. Dlatego też gdy potrzebny jest serwis endoskopów, Sonologistic to firma, której można zaufać.


Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU sonologistic
Serwis Endoskopów Sonologistic - galeria
Serwis Endoskopów Sonologistic Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 2)
Poprzednia usługa: Nicole10   Następna usługa: ECC SP Z O O