Testy alergiczne Wrocław

Testy alergiczne Wrocław nr 467524

Lokalizacja: Wrocław (woj. dolnośląskie)Więcej: w budynku NZOZ Proximum (I piętro, pok. 114)

INFORMACJE
Cena
149 / zestaw
Kontakt
Proviva
Wyślij e-mail
Żelazna 34
53-428 Wrocław

tel: 882028222
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
wt: 08:00-13:00
śr: 13:00-18:00
cz: 08:00-13:00
pt: 13:00-17:00
Proszę o kontakt telefoniczny na nr 882 028 222 w celu umówienia terminu wizyty.
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Gabinet Proviva we Wrocławiu prowadzi diagnostykę alergii metodą nieinwazyjnych i bezbolesnych testów wykonywanych za pomocą pomiaru parametrów pola elektromagnetycznego popularnie zwanego biorezonansem. Metoda ta pozwala przeprowadzać testy alergiczne także na grupie najmłodszych - małych dzieci poniżej 6 r.ż., kiedy diagnostyka z krwi oraz testy skórne nie dają precyzyjnej informacji co do reakcji alergicznych, uczuleń czy nietolerancji. To jedyna metoda diagnostyki i odczulania alergii u dzieci poniżej 3 roku życia. Wykonywać można je nawet niemowlętom.

Dysponujemy szeregiem palet łącznie ponad 300 różnych alergenów oraz mamy możliwość testowania dowolnych próbek substancji przyniesionych ze sobą do gabinetu. Najczęściej pierwsza wizyta obejmuje panel tzw. podstawowych alergenów - są to testy alergiczne mieszane - pokarmowo-wziewne. Możliwa jest także szczegółowa analiza alergenów spożywczych, pyłkowych, wziewnych oraz test obciążeń organizmu.

Test na 90 alergenów trwa około pół godziny a wynik dostępny jest od ręki na wizycie, na której wykonywana jest diagnostyka.

W dniu testu alergicznego nie powinno się pobudzać takimi substancjami, jak kawa, alkohol. Leki przeciwalergiczne (przeciwhistaminowe) powinny być odstawione przez okres minimum tygodnia poprzedzającego wizytę na test. 

Prowadzimy również odczulanie na zdiagnozowane alergeny.

Zapraszamy do umówienia się na wizytę.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU Proviva
Testy alergiczne Wrocław - galeria
Testy alergiczne Wrocław Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 6)
Poprzednia usługa: MALOWANIE, TAPETOWANIE TANIO I SOLIDNIE   Następna usługa: Remonty, wykańczanie wnętrz, murowanie, zabudowy K - G, malowanie,