Wyburzenia, rozbiórki, rozbiórka, karczowanie, porządkowanie

Wyburzenia, rozbiórki, rozbiórka, karczowanie, porządkowanie nr 467711

Lokalizacja: Lublin (woj. lubelskie)

INFORMACJE
Użytkownik
LG2kota ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
Mariusz
Wyślij e-mail
Lublin
tel: 518352033
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 8:00-18:00
sb: 9:00-14:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu rozbiórek i wyburzeń różnego rodzaju obiektów od małych altanek ogrodowych po duże obiekty kubaturowe. Prace wykonujemy ręcznie lub przy pomocy ciężkiego sprzętu w zależności od potrzeb.  

- kompleksowe wyburzania i rozbiórki budynków,
- rekultywacja i niwelacja terenu,
- przygotowanie terenu pod inwestycje,
- karczowanie terenów inwestycyjnych,  

Nasza firma składa się z osób prawdziwie zaangażowanych w swoją pracę co przekłada się na sprawne i terminowe wykonywanie zadań, poczucie odpowiedzialności za bezpieczeństwo, dbałość o ochronę środowiska i właściwą kontrolę kosztów przedsięwzięcia. Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU LG2kota
Wyburzenia, rozbiórki, rozbiórka, karczowanie, porządkowanie - galeria
Wyburzenia, rozbiórki, rozbiórka, karczowanie, porządkowanie Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 7)
Poprzednia usługa: Malowanie, szpachlowanie, tynkowanie, gładzie, płytki, elewacje   Następna usługa: Biuro Przewodnickie Gdansktur