Brak zdjęcia

Ceny konkurencyjne profesjonalizm InDesign nr 467997

Lokalizacja: cała Polska

INFORMACJE
Kontakt
Iwonna Kowalska
LogoScript sp. z o.o.
Wyślij e-mail
Dembowskiego 4/54
02-784 Warszawa

tel: 48 693 699 709
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 09:00-17:00
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Oferta LogoScript w zakresie usług DTP obejmuje opracowanie publikacji do wszystkich standardów, zarówno papierowego jak i elektronicznych. W ciągu wielu lat działalności przygotowaliśmy do druku przeszło 10.000 różnych projektów wydawniczych. Jako pierwsi w Polsce, wraz z Wydawnictwem Naukowym PWN, wprowadziliśmy standardy SGML i XML. Byliśmy prekursorami komputeryzacji procesu produkcyjnego, wdrażania formatu PDF, druku cyfrowego i dystrybucji elektronicznej.

LogoScript przygotował do druku 30-tomową encyklopedię, wiele serii słowników i encyklopedii tematycznych, przewodniki turystyczne, podręczniki szkolne i akademickie, beletrystykę, poezję, albumy i instrukcje obsługi. W naszej dotychczasowej działalności zdarzyły się projekty zupełnie wyjątkowe, które wspominamy do dzisiaj jako naprawdę trudne wyzwania, np. encyklopedia Larousse: ponad półtora tysiąca kolorowych stron z ilustracjami w ciągu miesiąca z korektami.

Posiadamy również autorskie rozwiązanie wyposażone w szereg funkcji ułatwiających produkcję publikacji – XMLOGOS. Jest to system wydawniczy dostarczany w postaci SaaS dostępny za pośrednictwem przeglądarki internetowej. Umożliwia tworzenie zbiorów treści w standardzie XML w prostym środowisku. Oprogramowanie składa się z edytora XML, systemu zarządzania realizacją projektu i zespołem go tworzącym, automatycznego eksportu wyselekcjonowanych fragmentów lub całości tekstów do formatu XML, xHTML, PDF, DOCX, ePUB oraz rozbudowanego system archiwizacji. Oferujemy zarówno usługi przygotowania publikacji w tym systemie, ale również licencje na jego wykorzystanie we własnym zakresie. Zapraszamy do odwiedzenia strony  Wyślij e-mail .

Naszym klientom oferujemy nie tylko konkurencyjne ceny, ale też najwyższą jakość przygotowanych materiałów, a wszystko to dzięki wieloletniemu doświadczeniu i znajomości branży. Przygotowujemy publikacje zarówno do wersji papierowych (PDF), jak również elektronicznych (EPUB i MOBI). Na życzenie Klienta eksportujemy sparsowany dokument w standardzie XML, który może być opublikowany bezpośrednio przez stronę internetową lub przechowywany w dowolnej bazie danych.

Nasze doświadczenie i szeroki wachlarz wykorzystywanych rozwiązań sprawiają, że jesteśmy w stanie wykonać najtrudniejsze zlecenia. Pracujemy we wszystkich językach świata (przygotowywaliśmy między innymi słowniki polsko-chińskie czy Glosariusz staropolski), tworzymy struktury bazodanowe dla publikacji oparte o technologie XML i SQL, konwertujemy pliki ze wszystkich programów DTP wykorzystywanych od początku lat dziewięćdziesiątych we wszystkich systemach operacyjnych. Oferujemy też usługi archiwizacji, sprawdzania kompletności archiwów i przenoszenia publikacji do najnowszych wersji oprogramowania.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU logoscript

Ceny konkurencyjne profesjonalizm InDesign Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 5)
Poprzednia usługa: Posadzki maszynowe, posadzki mixokretem, wylewki maszynowe   Następna usługa: Surogatka , mama zastepcza , wynajme brzuszek dla waszego malenstwa