POMOC W SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI POZNAŃ  -  ALICJA TATERKA

POMOC W SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI POZNAŃ - ALICJA TATERKA nr 468033

Lokalizacja: Poznań (woj. wielkopolskie)Więcej: Swarzędz, Zalasewo

INFORMACJE
Użytkownik
AlicjaTaterka ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
Alicja Taterka
Taterka Nieruchomości Doradztwo i Inwest
Wyślij e-mail
Siewna 40B
62-020 Zalasewo

tel: 728550005
tel: 728550005
fax: 728550005
Proszę o kontakt telefoniczny na wskazany powyższej numer tel.
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

POMOC W SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI POŁOŻONYCH NA TERENIE POZNANIA I OKOLIC

KAŻDA NIERUCHOMOŚĆ JEST INNA - JAK I KAŻDA SYTUACJA DLATEGO NAJPIERW NALEŻY POROZMAWIAĆ I PODJĄĆ ODPOWIEDNIĄ DECYZJĘ. 

Działając w imieniu i na rzecz właściciela nieruchomości w ramach powierzonych mojej osobie czynności prowadzę:

  • SPRZEDAŻ MIESZANIA
  • SPRZEDAŻ DOMÓW
  • SPRZEDAŻ DZIAŁEK

Stan prawny: spółdzielczo własnościowe prawo do lokalu, pełna własność, mieszkania bez księgi wieczystej, nieruchomości obciążone hipotecznie z księgą wieczystą.

Sprzedaż nieruchomości to duża odpowiedzialność, a bez analiz rynku, wyceny, dokładnego planu i kierunku działania możemy nie uzyskać zamierzonych efektów.

KROK 1 -  BEZPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI

Pierwszą rzeczą, którą należy zrobić to dokonać wyceny nieruchomości i dowiedzieć się jakiej kwoty możemy oczekiwać przy ewentualnej sprzedaży. Ustna wycena nieruchomości jest całkowicie bezpłatna i nie jest zobowiązująca, nawet jeśli to my oceniamy Twoją nieruchomość na sprzedaż. Możesz także zapoznać się z naszymi statystykami cen sprzedanych wcześniej nieruchomości w Poznaniu.

KROK 2 MARKETING

Zasadą jest, im więcej osób zobaczyło nieruchomość, tym wyższą możemy osiągnąć cenę sprzedaży. Naszym zadaniem jest przyciągnięcie jak największej publiczności. Pomożemy Ci przygotować nieruchomość na sprzedaż i zaplanujemy odpowiedni marketing.

PRZYGOTOWYWANIE FOTOGRAFII I OGLĄDANIE

Dla powodzenia sprzedaży konieczne jest odpowiednie podejście Najpierw sprawdzamy czy mieszkanie, dom musi zostać uporządkowane, czy są konieczne naprawy. Doradzamy również co zrobić, aby Twoje mieszkanie było jeszcze bardziej atrakcyjne dla kupujących.

DOSKONAŁE REKLAMY

W biurze Taterka Nieruchomości opracowaliśmy proces reklamowania Twojej nieruchomości,  w zależności od potrzeb i rodzaju nieruchomości.  Istnieją różne rodzaje reklam.

KROK 3 -  WARUNKI SPRZEDAŻY

Aby doszło do zawarcia umowy kupna sprzedaży należy ustalić wspólne warunki jej zawarcia. Ustalenia stron są bardzo istotne i to w zasadzie decydujące moment dla sprzedającego jak i kupującego nieruchomość. Będąc specjalistą w zakresie mediacji i negocjacji posiadam umiejętność łączenia wszystkiego w całość. 

KROK 4 - WYDANIE LOKALU

To jeden z najprzyjemniejszych chwil. 

Zgłaszając nieruchomość na sprzedaż do biura Taterka Nieruchomości oznacza, że potrzebujesz doradztwa, kompleksowej obsługi  na najwyższym poziomie.

Cały proces sprzedaży wymaga dokonania wielu czynności, znajomości przepisów prawa, analiz rynku, wyceny nieruchomości, a także umiejętności w połączeniu wszystkiego w całość. 

Zapraszam :-) Wyślij e-mail

Alicja Taterka 

prawnik, pośrednik, zarządca

 Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU AlicjaTaterka
POMOC W SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI POZNAŃ - ALICJA TATERKA - galeria
POMOC W SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI POZNAŃ - ALICJA TATERKA Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 12)
Poprzednia usługa: OPRAWA MUZYCZNA ŚLUBU i innych uroczystości   Następna usługa: NISSAN NAVARA FRONTIER POMPA WTRYSKOWA VP44 VP30 STEROWNIK NAPRAWA