Kancelaria Adwokacka Adwokat Jacek Krzyżak

Kancelaria Adwokacka Adwokat Jacek Krzyżak nr 468086

Lokalizacja: Wrocław (woj. dolnośląskie)

INFORMACJE
Użytkownik
adwokatkrzyzak ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
Jacek Krzyżak
Kancelaria Adwokacka Adwokat Jacka Krzyżak
Wyślij e-mail
Krupnicza 13/206a
50-075 Wrocław

tel: 602 598 095
tel: 71 735 33 23
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: 9:00-17:00
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI
Kancelaria Adwokacka Adwokata Jacka Krzyżaka powstała w 2013 roku we Wrocławiu. Współpracuje z wrocławskimi i warszawskimi kancelariami adwokackimi oraz z jedną z największych wrocławskich spółek adwokackich, co stanowi gwarancję zachowania najwyższych standardów świadczonej obsługi we wszystkich dziedzinach prawa. Kancelaria świadczy usługi z zakresu kompleksowej obsługi prawnej klientów indywidualnych oraz klientów korporacyjnych.


 

Kancelaria Adwokacka Adwokata Jacka Krzyżaka prowadzi sprawy w zakresie prawa m.in.:

- karnego,

- cywilnego,

- rodzinnego,

- opiekuńczego,

- antymonopolowego,

- konkurencji,

- ochrony danych osobowych,

- windykacji należności.


 

Zachęcamy do przejrzenia pełnej oferty Kancelarii Adwokackiej Adwokata Jacka Krzyżaka na stronie internetowej: Wyślij e-mail . Pracownicy Kancelarii z przyjemnością odpowiedzą na wszelkie Państwa pytania oraz wątpliwości. Zapraszamy również do odwiedzenia bloga Kancelarii Wyślij e-mail , gdzie znajdą Państwo praktyczne porady prawne.


 

Atuty Kancelarii to: zaufanie klientów, komunikacja, szybki przepływ informacji, jasny system rozliczeń, wysokie standardy usług prawnych, praktyczne porady prawne dla klientów.


 

Zapraszamy do kontaktu z Kancelarią Adwokacką Adwokata Jacka Krzyżaka telefonicznie: Wyślij e-mail , Wyślij e-mail ; e-mailowo: Wyślij e-mail , poprzez formularz kontaktowy na stronie oraz osobiście w siedzibie biura przy ulicy Krupnicza 13/206a, we Wrocławiu (50-075).

Podajemy również dane rejestrowe Kancelarii: NIP: Wyślij e-mail i REGON: Wyślij e-mail .


 Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU adwokatkrzyzak
Kancelaria Adwokacka Adwokat Jacek Krzyżak - galeria
Kancelaria Adwokacka Adwokat Jacek Krzyżak Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 6)
Poprzednia usługa: Coaching, szkolenia, kursy dla coachów   Następna usługa: Usługi budowlane, kostka brukowa, usługi stolarskie i ślusarskie