Leasing samochodów

Leasing samochodów nr 468171

Lokalizacja: Warszawa (woj. mazowieckie)

INFORMACJE
Kontakt
Piotr Witek
Auto Spot sp. z o.o.
Wyślij e-mail
Krakowiaków 80/98
02-255 Warszawa

tel: 221228535
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: 09:00-17:00
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

 

Naszą podstawową usługą jest wyszukiwarka wynajmu i leasingu,  w której można znaleźć gotowe oferty. Wśród nich znajduje się:
- wynajem samochodów sportowych i luksusowych
- elastyczny najem - samochód przedkontraktowy, wynajem średnioterminowy
- leasing operacyjny
- leasing finansowy
- leasing z wysoką wartością rezydualną (wysokim wykupem)
- wynajem długoterminowy

Dodatkowo, nasz dział samochodów używanych chętnie przedstawi ofertę na odkup Twojego dotychczasowego pojazdu.

 

Klienci i ich potrzeby Auto Spot odpowiada na szereg potrzeb w zakresie mobilności, zarówno wśród osób fizycznych jak i firm. Wśród nich można wyróżnić:

- osoby fizyczne, dla których dedykujemy rozwiązania typu kredyt konsumencki lub wynajem dla osób fizycznych
- mikro i małe przedsiębiorstwa, które poszukują swojego pierwszego/pierwszych środków transportu. Ich potrzebom odpowiada najem średnio oraz długoterminowy.
- firmy z sezonowym zapotrzebowaniem na pojazdy z pewnością zainteresują się elastycznym najmem średnioterminowym – auta używasz dokładnie tyle, ile potrzebujesz. Poza sezonem oddajesz do wypożyczalni i nie płacisz za okres przestoju.
- średnim i dużym przedsiębiorstwom dedykowany jest wynajem długoterminowy lub leasing z wysoką wartością rezydualną. Dzięki temu flota pojazdów jest zawsze nowa, generuje przewidywalne koszty i zapewnia stabilność procesów w firmie.
- pracowników działów administracji i zarządzania flotą zapraszamy do współpracy w charakterze dostawcy uzupełniającego Z nami szybko zorientujesz się w aktualnych cenach i dobierzesz dodatkowy pojazd w przypadku usterki, kradzieży czy wypadku.
- środki zamrożone w samochodach szybko odzyskasz dzięki ofertom z naszego działu samochodów używanych. Odkupimy Twój pojazd za gotówkę!

 

 Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU autospot2019
Leasing samochodów - galeria
Leasing samochodów Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 7)
Poprzednia usługa: Mobilna Myjnia Parowa   Następna usługa: Przewóz osób cała Polska - Niemcy, Belgia