Meble biurowe, wykładziny dywanowe, LVT, projektowanie, fotele

Meble biurowe, wykładziny dywanowe, LVT, projektowanie, fotele nr 468197

Lokalizacja: Lodz (woj. łódzkie)

INFORMACJE
Użytkownik
Formultus2019 ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
Krzysztof
FORMULTUS
Wyślij e-mail
91-039 Lodz
tel: 789430807
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-18:00
rozwiń
OPIS USŁUGI

Firmę FORMULTUS tworzą ludzie z kilkunastoletnim doświadczeniem w wyposażaniu powierzchni biurowych i użyteczności publicznej. Działamy kompleksowo począwszy od oszacowania potrzeb Klienta, szeroko rozumianego doradztwa, projektu i wyceny, poprzez dostawę, montaż, a także zapewnienia usług serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.

Zakup mebli biurowych to nie tylko ich fizyczne ustawienie. To przede wszystkim stworzenie sprawnej organizacji pracy i przestrzeni, które będą wspomagały pracownika. Kluczowymi kryteriami przy wyborze mebli powinna być ich funkcjonalność, ergonomia, a także estetyka i trwałość. Wszystko to wpływa na odbiór wewnętrzny i zewnętrzny organizacji, stanowiąc jedną z wartości dodanych.

Takie rozwiązania oferuje właśnie Formultus. Gwarantujemy, że odpowiadają one w 100% wysokim wymaganiom stawianym przez nowoczesne pomieszczenia biurowe, gabinetowe, recepcyjne, konferencyjne, a także kawiarniane, restauracyjne etc..

W naszej ofercie znajdą Państwo meble biurowe pracownicze, meble biurowe gabinetowe, recepcje, krzesła, fotele pracownicze i konferencyjno-gościnne, a także fotele audytoryjne i audytoria. Uzupełnieniem oferty są panele akustyczne Patt Fantoni oraz wykładziny dywanowe Milliken. Proponujemy meble biurowe i inne wyposażenie meblowe różnorodne pod względem estetycznym, konstrukcyjnym i funkcjonalnym.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Z chęcią odpowiemy na wszelkie Państwa pytania oraz udzielimy wszystkich informacji na temat oferowanych przez nas usług.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Formultus - Meble biurowe, wykładziny dywanowe, LVT, projektowanie, fotele
Meble biurowe, wykładziny dywanowe, LVT, projektowanie, fotele Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 6)
Poprzednia usługa: Ziko Apteka   Następna usługa: Pracownicy z Ukrainy dla firm, oferta do współpracy.