Zezwolenie na pracę dla cudzoziemca: sprawnie i kompleksowo

Zezwolenie na pracę dla cudzoziemca: sprawnie i kompleksowo nr 468247

Lokalizacja: Szczecin (woj. zachodniopomorskie)

INFORMACJE
Użytkownik
Abnormis ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
Adam Hutnikiewicz
Nonlimes Adam Hutnikiewicz Krystian Kamiński S.C
Wyślij e-mail
Sowińskiego 78/202
70-230 Szczecin

tel: 534356387
tel: 534692842
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
śr: 10-15
W pozostałe dni prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia się na spotkanie
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Szkoda Ci marnować czas na stanie w kolejce do urzędu z wnioskiem o zezwolenie na pracę? Pilne zlecenie czeka na realizację i zależy Ci na szybszym otrzymaniu zezwolenia typu A dla pracownika? Nie chcesz przejmować się wertowaniem przepisów?

Jako Nonlimes Adam Hutnikiewicz Krystian Kamiński S.C. oferujemy pracodawcom usługi administracyjne wychodzące naprzeciw powyższym problemom. Przepracowaliśmy kilka lat w Zachodniopomorskim Urzędzie Wojewódzkim, przyjmując m.in. wnioski o zezwolenia na pracę dla cudzoziemców. Zdobytym tam doświadczeniem gwarantujemy wysoki poziom merytoryczny świadczonych przez nas usług.

Po spotkaniu z kontrahentem dokonujemy wyboru formy legalizacji zatrudnienia najlepiej dopasowanej do potrzeb pracodawcy. Po odebraniu stosownych upoważnień zajmujemy się resztą: wypełniamy wnioski, składamy je do urzędu, kompletujemy niezbędne dokumenty towarzyszące i dbamy o otrzymanie zezwolenia bez opóźnienia. Zajmujemy się również ewentualną korespondencją z Urzędem i dostarczeniem gotowej decyzji do pracodawcy. Przedsiębiorcy mogą zająć się tym, w czym są najlepsi, zostawiając nam sprawy administracyjne. 

Konkretna cena usługi jest zależna od ilości składanych wniosków oraz potrzebnych dokumentów - każdorazowo ustalamy ją indywidualnie. Przy większej ilości wniosków oferujemy znaczące zniżki. 

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU Abnormis
Logo Nonlimes - Zezwolenie na pracę dla cudzoziemca: sprawnie i kompleksowo
Zezwolenie na pracę dla cudzoziemca: sprawnie i kompleksowo Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 2)
Poprzednia usługa: Budowa konstrukcji drewnianych - wiaty garażowe, zadaszenia tarasu.   Następna usługa: KREDYTY BEZ ZUS I US NA SPŁATĘ CHWILÓWEK DO 500 000