Specfile Project Sp. z o. o.

Specfile Project Sp. z o. o. nr 468401

Lokalizacja: Poznań (woj. wielkopolskie)

INFORMACJE
Użytkownik
specfile ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
Katarzyna Abramowicz
Specfile Project Sp. z o.o.
Wyślij e-mail
ul. Nagórskiego 3
60-408 Poznań

tel: 501341277
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: 08:0016:00
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Specfile Project Sp. z o.o. stworzył aplikację Specfile zajmującą się szyfrowaniem danych zarówno prywatnych, jak i firmowych. Dla klienta firmowego stworzono wersję aplikacji szyfrującej z możliwością współdzielenia w obrębie firmy, zawierającą wytyczne RODO. Klient indywidualny otrzymuje wersję bezpłatną, szyfrującą i deszyfrującą różnego rodzaju pliki, na potrzeby związane użytkowaniem „domowym”.

 

Wszystko, na czym zależy użytkownikowi: umowy, zdjęcia, filmy, projekty i inne treści zmogą zostać zabezpieczone dzięki tej aplikacji. Specfile jest prosta i intuicyjna w użyciu, szyfruje dane jednym kliknięciem. Istnieje możliwość współdzielenia zaszyfrowanych danych z osobami zaufanymi, klientami lub współpracownikami.

 

Aplikacja Specfile znajdzie zastosowanie m.in. w.:

- kancelarii prawnej;

- biurze księgowym;

- dziale HR;

- szkołach i przedszkolach;

- studiach fotograficznych;

- ochronie tajemnic firmowych;

- ochronie dokumentacji medycznej;

- ochronie przesyłanych plików;

- ochronie prywatnych plików.

 

Mocne strony aplikacji firmy Specfile Project Sp. z o.o. to: łatwa w obsłudze, szyfruje katalogi, działa bez dostępu do internetu, zaszyfrowane dokumenty można przechowywać w wybranym przez siebie miejscu, chroni plik podczas jego tworzenia, aplikacja jest bezpłatna dla prywatnych użytkowników.

 

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą Specfile Project Sp. z o.o. na stronie Wyślij e-mail Pracownicy firmy z przyjemnością odpowiedzą na Państwa pytania oraz rozwieją wszelkie wątpliwości. W wolnej chwili zachęcamy również do odwiedzenia bloga Specfile Project Sp. z o.o. Wyślij e-mail znajdą tam Państwo ciekawe artykuły na temat ochrony danych i nie tylko.

 

Zachęcamy do kontaktu z Specfile Project Sp. z o.o. telefonicznie: Wyślij e-mail , e-mailowo: Wyślij e-mail oraz w siedzibie firmy przy ul. Nagórskiego 3 w Poznaniu (60-408).

Podajemy również dane rejestrowe: NIP: Wyślij e-mail oraz REGON: Wyślij e-mail .

 Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU specfile
Specfile Project Sp. z o. o. - galeria
Specfile Project Sp. z o. o. Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 5)
Poprzednia usługa: Suplementacja dietetyka   Następna usługa: Pożyczka na sprawy biznesowe i osobiste