Psycholog, psychoterapeuta Katarzyna Stefaniak

Psycholog, psychoterapeuta Katarzyna Stefaniak nr 468457

Lokalizacja: Warszawa (woj. mazowieckie)

INFORMACJE
Kontakt
Psycholog, psychoterapeuta Katarzyna Stefaniak
Wyślij e-mail
ul. Polna 3a lok. 25
00-622 Warszawa

tel: 500 831 957
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: 10:00-29:00
Tel: 500 831 957
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI
Praca psychologa wiąże się z wielkim zobowiązaniem. Musi być osobą empatyczną, aby zrozumieć odczucia innej osoby, a także wejść w jej stan emocjonalny. Psycholog musi wiedzieć, w jaki sposób zmienia się człowiek i jakie czynniki oddziałują na jego stan. Jest to o tyle istotne, że każdy z nas jest wyjątkowy i właśnie to sprawia, że inne elementy wpływają na nasze postrzeganie rzeczywistości. Warto więc skorzystać z usług kogoś, kto ma odpowiednią specjalizację, a także doświadczenie w pracy z różnymi osobowościami. Jeżeli mieszkasz w Warszawie możesz być zainteresowany ofertą psychologa w dzielnicy Mokotów, którym jest Katarzyna Stefaniak. Jest to wykwalifikowany i doświadczony specjalista, oferujący pomoc psychologiczną w Warszawie stacjonarnie, a także przez internet. W jej ofercie znajdziemy m.in. konsultacje dla osób będących w sytuacji uczucia napięcia, niepokoju oraz lęków, czujących zagubienie i trudności w kontaktach międzyludzkich, mających niskie poczucie wartości, wahania nastroju, a także depresję. Zaletą korzystania z usług psychoterapeuty Katarzyny Stefaniak jest możliwość spotkania osobistego, rozmowy przez Skype, a także możliwość pracy z ciałem - metodą łagodnej bioenergetyki. Aby wybrać jedną z określonych form wizyt, należy udać się do ośrodka "Na Polnej", gdzie regularnie odbywają się spotkania i umówić się na wybrane spotkanie lub skontaktować się telefonicznie, albo mailowo.
 
Psycholog, psychoterapeuta Katarzyna Stefaniak
Dane adresowe:
ul. Polna 3a lok. 25
00-622 Warszawa
Telefon: Wyślij e-mail
E-mail: Wyślij e-mail


Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU Psychoterapiapolna13
Psycholog, psychoterapeuta Katarzyna Stefaniak - galeria
Psycholog, psychoterapeuta Katarzyna Stefaniak Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 6)
Poprzednia usługa: Remonty - wykończenie wnętrz   Następna usługa: Klinika medycyny estetycznej