Konserwacja zabytków, malarstwo, sztuka, obrazy, kopie obrazów

Konserwacja zabytków, malarstwo, sztuka, obrazy, kopie obrazów nr 468519

Lokalizacja: Toruń (woj. kujawsko-pomorskie)

INFORMACJE
Użytkownik
maddalena21_wp_pl ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Wyświetl wizytówkę
Kontakt
Magdalena Dyczewska
Ars Conservatio Konserwacja Zabytków
Wyślij e-mail
W. Broniewskiego
87-100 TORUŃ

tel: 504548345
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-18:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Oferuję kompleksową konserwację zabytków, zajmuję się konserwacją malarstwa oraz rzeźby polichromowanej, obiektów metalowych, drewnianych, malowideł ściennych, sztalugowych, pozłotnictwem, ołtarze, ramy, sztukaterie. Ponadto wykonuję kopie obrazów na zamówienie, portrety, obrazy w każdej tematyce i w różnych technikach. Ukończyłam Wydział Sztuk Pięknych na UMK w Toruniu na kierunku Konserwacja i Restauracja Dzieł Sztuki. Zajmuje się także nadzorem konserwatorskicm. Gwarantuję fachowość i dobrze wykonaną pracę. Mam wieloletnie doświadczenie w pracy przy zabytkach. Jestem VAT-owcem. Działam na terenie całej Polski. Więcej informacji pod nr tel Wyślij e-mail lub email: Wyślij e-mailZapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU maddalena21_wp_pl
złocone sztukaterie - Konserwacja zabytków, malarstwo, sztuka, obrazy, kopie obrazów
Konserwacja zabytków, malarstwo, sztuka, obrazy, kopie obrazów Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 6)
Poprzednia usługa: Ozonowanie, odgrzybianie samochodu Kraków, Skawina, Krzeszowice   Następna usługa: Autozłom Szczerbowski Oświęcim - złomowanie, cześci