Renowacja okien drewnianych, wymiana pakietów szybowych.

Renowacja okien drewnianych, wymiana pakietów szybowych. nr 468657

Lokalizacja: Szczecin, Mierzyn, Świnoujście, Międzyzdroje (woj. zachodniopomorskie)

INFORMACJE
Kontakt
Przemysław Krakowian
VGlass.pl
Wyślij e-mail
Harnasiów 40
71-018 Szczecin

tel: 721660960
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Wykonujemy renowację okien drewnianych Urzędowski, Sokółka, Stolbud Włoszczowa, Pol-Skone oraz okien dachowych Velux oraz Fakro. Wymieniamy pakiety szybowe w oknach drewnianych, PCV oraz aluminiowych wszystkich producentów.

Wiemy  jak prawidłowo zadbać o stolarkę drewnianą aby na długi czas zachować naturalne piękno drewna poprzez renowację okien drewnianych. W trakcie użytkowania stolarki powstają przetarcia i pęknięcia powłoki lakierniczej co powoduje nieszczelności przez które woda wnika w głąb stolarki, pod wpływem wilgoci drewno zmienia swoje wymiary i wypacza się. Aby zapobiec zniszczeniu stolarki należy okresowo co najmniej co 5 lat przeprowadzić przegląd i renowację okien drewnianych, prace najlepiej wykonać wiosną przy temperaturze około 20 stopni w słoneczny dzień. Brak opadów, ciepła i słoneczna pogoda będzie sprzyjać w procesie schnięcia preparatów nałożonych podczas renowacji. Należy dokładnie usunąć zniszczoną powłokę lakierniczą za pomocą papieru ściernego o drobnych ziarnach, następnie odkurzyć ramy, jeżeli pojawią się rysy lub większe ubytki należy uzupełnić je specjalną szpachlówką do drewna. Jeżeli wystąpiły jedynie drobne uszkodzenia renowację można przeprowadzić poprzez nałożenie nowej powłoki lakierniczej, jeśli jednak powłoka utraciła szczelność nakładamy 2-3 warstwy specjalnego gruntu przed warstwą lakieru. Do malowania stolarki drewnianej stosujemy ekologiczne systemy farb akrylowych zalecanych przez producenta stolarki. Prawidłowo przeprowadzona renowacja stolarki przedłuży jej żywotność o kolejne lata. Do okresowej konserwacji zalecamy dwa razy w roku pokrycie drewnianych elementów mleczkiem Sigma Protector, dodatkowo Sigma Protector ułatwia czyszczenie ram oraz chroni je przed wilgocią wypełniając mikropęknięcia powłoki lakierniczej.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług na terenie zachodniopomorskiego w tym Szczecina, Mierzyna, Polic, Świnoujścia i Międzyzdrojów.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU vglass
Renowacja okien drewnianych, wymiana pakietów szybowych. - galeria
Renowacja okien drewnianych, wymiana pakietów szybowych. Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 7)
Poprzednia usługa: DOG team szkolenie psów - Kraków i okolice   Następna usługa: Fastrental wypożyczalnia samochodów Warszawa Lublin wynajem aut Radom