Brak zdjęcia

Ośrodek Pomocy i Edukacji Psychologicznej - Górnośląska 10 nr 468844

Lokalizacja: Kalisz (woj. wielkopolskie)

INFORMACJE
Kontakt
- -
Ośrodek Pomocy i Edukacji Psychologicznej - Górnośląska 10
Wyślij e-mail
62-800 Kalisz
tel: +48627511982
tel: -
fax: -
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: 08:00-16:00
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI
Pomoc seksuologiczna to jeden z obszarów pomocy psychologicznej w Naszym Ośrodku Górnośląska 10. Spotkania trwają 50 minut, zazwyczaj jest to od 1 do kilkunastu sesji. Ich częstotliwość uzależniona jest od wskazanego przez pacjenta problemu. Spotkania z seksuologiem są połączeniem edukacji i specjalistycznej pomocy w zakresie: inicjacji życia seksualnego, rozumienia własnej płciowości, tożsamości, orientacji i preferencji seksualnych, dopasowania seksualnego partnerów, zachowań i potrzeb seksualnych w relacji, zaburzeń funkcjonowania seksualnego, czy rozumienia dziecięcych zachowań seksualnych oraz budowania rodzicielskiej akceptacji dla orientacji i podejmowania życia seksualnego przez dorastające dziecko.


Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU gornoslaka10y

Ośrodek Pomocy i Edukacji Psychologicznej - Górnośląska 10 Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 2)
Poprzednia usługa: Gabinet makijażu permanentnego i medycyny estetycznej Beauty Faktor   Następna usługa: Home 100