Korepetycje 3ds max Archicad  Szkolenie Lekcje Architektura Wnętrza.

Korepetycje 3ds max Archicad Szkolenie Lekcje Architektura Wnętrza. nr 469067

Lokalizacja: cała Polska

INFORMACJE
Cena
47 / sztuka
Kontakt
Tomasz Pilas
Edu Art House
Wyślij e-mail
Cała Polska

tel: 669 224 299
Godziny kontaktu 14-17 i 20-21
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 7:00-20:00
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Specjalizujemy się z korepetycjach i szkoleniu w praktycznym użyciu programów:

 

3ds max

Tworzenie projektów 3d wszystkich rodzajów architektury, obiektów, wnętrz, budynków, mebli, stoisk, ogrodów oraz ich foto-realistycznych wizualizacji w tym wizualizacji 360` oraz wirtualnych spacerów.

 

V-ray

Dodatek do 3ds max zapewniający foto-realistyczne wizualizacje tworzone w szybszym tempie.

 

Mental Ray, Art,

Wbudowany silnik w 3ds max zapewniający foto-realistyczne wizualizacje.

 

Archicad

program do tworzenia dokumentacji 2d (rzuty, przekroje, plansze, itp.). Projektowania w 3d wnętrz i budynków oraz ich realistycznych wizualizacji.

 

Artlantis

dodatkowy program do tworzenia realistycznych wizualizacji projektów importowanych z Archicad. Dodatkowo przyspiesza proces renderingu.

 

Photoshop

Program do obróbki i polepszania jakości stworzonych wizualizacji, plansz architektonicznych oraz tworzenia różnego rodzaju materiałów np. reklamowych do Internetu i druku.

 

Są to lekcje pod kątem zawodowym (umiesz wykonać każdy projekt) i z naciskiem na szybkość tworzenia w:

 

- Architekturze (3ds max, Vray, Artlantis)

- Architekturze Wnętrz  (wszystkie programy których uczymy)

- Projektowaniu Ogrodów / Ogrodów Zimowych  (wszystkie programy których uczymy)

 

 

Lekcje są tylko indywidualne, ze względu na najlepszą ich wydajność w tej formie (względem mało wydajnych kursów grupowych).

Powoduje to, że nie trzeba dostosowywać się do osób trzecich (np. wysłuchując drugi raz informacji, które już się zrozumiało). Dzięki temu trener jest osobistym indywidualnym nauczycielem.

 

Czas nauki to średnio od 35-50 godzin lekcyjnych*, aby osiągnąć poziom pierwszych samodzielnych realizacji.

* zależy to również od zaangażowania i możliwości oraz poziomu startowego ucznia.

 

Jak wyglądają lekcje:

Prowadzone są pod kątem praktycznym zawodowym z przygotowanym specjalnie pod cel ucznia programem. Z naciskiem na szybkość wykonywania projektów.

Pierwszą fazą jest pokazywanie i tłumaczenie danego zagadnienia (ściśle związanego z celem nauki, tak aby jak najwydajniej osiągnąć Cel szkolenia).

Drugą wykonanie ćwiczeń przy pomocy nauczyciela przez ucznia (tak, aby była pewność, że wszystko zostało doskonale zrozumiane).

W trakcie szkolenia, prowadzone są notatki. Pomagają one w realizacji zadanych ćwiczeń oraz umożliwiają w późniejszym czasie samodzielne powtórzenie materiału. Jest to najbardziej wydajna metoda nauczania i zapamiętywania oparta na wszystkich rodzajach kodowania w głowie nowej cennej wiedzy.

Po lekcjach, zawsze zadawane są ćwiczenia projektowe z przerobionego zakresu. Dzięki czemu można spokojnie i bez presji czasu utrwalić zdobyte umiejętności.

 

Program nauczania:

Prowadzenie zajęć jest możliwe poprzez specjalistyczny program (pod kątem zawodowym i z naciskiem na wydajność (szybkość) wykonywania projektów). Dzięki, któremu zarabiamy więcej w krótszym czasie. Tworzony jest on specjalnie przez nas z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb ucznia. Profilowany do Twojego celu:

Architektury Wnętrz,

Architektury,

Urbanistyki,

Projektowania Krajobrazu,

Projektowania ogrodów,

Modelowania mebli.

 

Najnowsze promocje:

Dodatkowo mamy w tej chwili PROMOCJĘ na programy:

3ds max + Vray + Mental Ray

Archicad + Artlantis

Photoshop,

Będzie ona obowiązywała do końca tego miesiąca 2019 (uczniowie, którzy zapiszą się w tym miesiącu, mają ją gwarantowaną promocyjną cenę.

Uczeń nie zobowiązuje się do określonej liczby godzin. Rezerwacje prowadzone są na bieżąco, co nie wymaga od ucznia od razu dużych wpłat i odbycia z góry ustalonych ilości lekcji (ilość ich dostosowana jest to potrzeb ucznia i aktualizowana w trakcie trwania szkolenia).

 

Lekcje On-line

Dodatkowo w tej chwili PROMUJEMY lekcje On-Line* (ze względu na bardzo dużą liczbę chętnych i ograniczony czas, a takie lekcje nie generują dodatkowego czasu dojazdu).W związku z tym ceny takich zajęć są promowane i ceny obniżone.

*Lekcje tego typu dzięki specjalnemu oprogramowaniu**(które udostępniamy za darmo) wyglądają tak samo jak normalne spotkanie.

Plusem tego typu lekcji jest: brak opłaty za dojazd, wygoda oraz niższa cena. Więcej informacji udzielamy telefonicznie.

**obsługa oprogramowania on-line polega tylko na prostym uruchomieniu programu i nie wymaga żadnej wiedzy informatycznej.

 

REZERWACJE / DALSZE SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE:

669-224-299

 

 Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU lekcjegrafika
Korepetycje 3ds max Archicad Szkolenie Lekcje Architektura Wnętrza. - galeria
Korepetycje 3ds max Archicad Szkolenie Lekcje Architektura Wnętrza. Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 5)
Poprzednia usługa: Leasing laptopa i smartfona - Leasing Plus   Następna usługa: Perfumeria Internetowa - Perfumeria Platinium