Montaż instalacji wentylacyjnych, Rekuperacja, Wymienniki gruntowe

Montaż instalacji wentylacyjnych, Rekuperacja, Wymienniki gruntowe nr 469204

Lokalizacja: Mechnice (woj. opolskie)

INFORMACJE
Użytkownik
AndarOpole ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
Tomasz Nicpon
"ANDAR" Tomasz Nicpon
Wyślij e-mail
Niemodlińska, 12
46-073 Mechnice

tel: 698804254
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 8:00-18:00
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Montaż mechanicznych instalacji wentylacyjnych, instalacji z odzyskiem ciepła(rekuperacja) oraz bezprzeponowych gruntowych wymienników ciepła w budynkach jednorodzinnych.

Wykonujemy instalacje w systemie rur spiro, PE FLEX oraz rur elastycznych. Przewierty wykonywane są techniką diamentową.  Każdą instalację traktujemy indywidualnie, dzięki czemu tworzymy cichą i komfortową wentylację. Prace wykonujemy etapowo. W efekcie jednostka wentylacyjna montowana jest w końcowej fazie inwestycji, co pozwala na korzystanie z maksymalnie długiego okresu gwarancyjnego. Każdą instalację mechaniczną(rekuperację) kończymy pomiarami skuteczności wentylacji i przekazaniem inwestorowi protokołu z pomiarów. Przekazujemy instrukcję użytkowania montowanych przez nas systemów. Zapewniamy serwis i gwarancję na montowane przez nas urządzenia.

 Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU AndarOpole
Montaż instalacji wentylacyjnych, Rekuperacja, Wymienniki gruntowe - galeria
Montaż instalacji wentylacyjnych, Rekuperacja, Wymienniki gruntowe Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 4)
Poprzednia usługa: PRANIE TAPICERKI MEBLOWEJ , SAMOCHODOWEJ I WSZYSTKIEGO CO TRZEBA WYPRAĆ   Następna usługa: SPECJALISTA DS. PRZECIWPOŻAROWYCH