Brak zdjęcia

EnviMap - ekspertyzy, opracowania i raporty środowiskowe nr 469327

Lokalizacja: Poznań (woj. wielkopolskie)

INFORMACJE
Kontakt
- -
EnviMap ochrona środowiska, ekspertyzy, opracowania i raporty środowiskowe
Wyślij e-mail
60-649 Poznań
tel: 504278080
tel: -
fax: -
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
Godziny
pn-pt: 08:00-16:00
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI
EnviMap zajmuje się zarządzaniem zasobami wodnymi w zgodzie z wymogami ochrony środowiska. Firma przygotowuje odpowiednie pozwolenia wodnoprawne oraz analizy hydrograficzne terenu. EnviMap wykonuje liczne analizy widoczności oraz dostępności z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi GIS, dzięki którym odnajduje optymalną lokalizację dla zaplanowanych inwestycji. Atutem firmy jest dodatkowe wykonywanie map akustycznych oraz zdjęć panoramicznych. Oprócz tego firma wspiera swoich klientów na różnych etapach procesu inwestycyjno-budowlanego, przygotowując odpowiednią dokumentację.


Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU envimapply

EnviMap - ekspertyzy, opracowania i raporty środowiskowe Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 6)
Poprzednia usługa: SpecGear - Sklep militarny, mundurowy, Outdoor   Następna usługa: Menu Catering - catering dla firm, szkół, przedszkoli i żłobków