Brak zdjęcia

Biuro Rachunkowe, księgowe Merkury - Management nr 469405

Lokalizacja: Mysłowice (woj. śląskie)

INFORMACJE
Kontakt
- -
Biuro Rachunkowe, księgowe Merkury-Management
Wyślij e-mail
41-400 Mysłowice
tel: +48322234233
tel: -
fax: -
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: 08:00-16:00
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI
Biuro rachunkowe Merkury-Management zapewnia firmom oraz osobom posiadającym działalność usługi obejmujące księgowość, rachunkowość i doradztwo. Na rynku działamy od ponad 10 lat, aby wspomóc Państwa w wypełnianiu obowiązków wynikających z prowadzenia ksiąg rachunkowych i podatkowych. W ramach współpracy przygotujemy bilanse otwarcia, przeprowadzimy ewidencje podatku naliczonego oraz zamkniemy księgi na koniec roku podatkowego. Doskonale rozumiemy, że ewidencjonowanie zdarzeń gospodarczych to nie wszystko, dlatego z chęcią przejmiemy od Państwa między innymi sporządzanie deklaracji podatkowych, rozliczanie kosztów, sporządzanie sprawozdań i deklaracji finansowych. Jedną z naszych specjalności jest także obsługa kadrowo płacowa. Nasi klienci nie muszą obawiać się kontroli, ponieważ gwarantujemy profesjonalne podejście do każdej sprawy. Fachowość i rzetelność są dla nas najważniejsze. Zapraszamy!


Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU merkurymanagemeny

Biuro Rachunkowe, księgowe Merkury - Management Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 5 na 5 (liczba ocen: 2)
Poprzednia usługa: Mi love - odzież dziecięca Mayoral   Następna usługa: ELearning. pl - szkolenia e learningowe