Gruntowne doczyszczanie podłóg i zabezpieczanie akrylem, polimery

Gruntowne doczyszczanie podłóg i zabezpieczanie akrylem, polimery nr 469988

Lokalizacja: Kraków (woj. małopolskie)

INFORMACJE
Cena
5 / metr Rabat 5% tylko dla klientów z Favore.pl
Kontakt
Anna
Wyślij e-mail
kraków
tel: 513876569
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat (otrzymasz rabat 5%)
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 8:00-18:00
sb: 8:00-18:00
inne godziny do uzgodnienia
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Zespół z dużym doświadczeniem wykona usługi doczyszczania i/lub zabezpieczania posadzek (polimeryzacji inaczej mówiąc akrylowania). 

Szczególnie polecamy usługę dla miejsc o dużym natężeniu ruchu. 

Czysta, zadbana i lśniąca podłoga z pewnością zwraca uwagę, dlatego warto zadbać o to, żeby nasza posadzka była w dobrym stanie. Możemy to osiągnąć dzięki specjalnym zabiegom. Polimeryzacja posadzek PCV jest wykonywana w celu zabezpieczenia istniejących podłóg czy posadzek. Polega na nałożeniu na te powierzchnie twardych powłok polimeru. Tak zabezpieczone posadzki tworzą trwałą, odporną na zniszczenia mechaniczne i łatwiejszą w czyszczeniu powierzchnię, ponieważ polimeryzacjazamyka różnego rodzaju mikropory, co chroni przed dostawaniem się zanieczyszczeń do wewnątrz. Dzięki temu posadzki zachowują swoje właściwości.

Polimeryzacja zawsze odbywa się na suchych i poddanych wcześniejszemu czyszczeniu powierzchniach. Po usunięciu wszelkich zanieczyszczeń usuwamy pozostałości starej warstwy polimeru, neutralizujemy odczyn pH powierzchni poprzez przemycie jej wodą, nakładamy warstwy polimeru w zależności od potrzeb i na końcu utwardzamy powierzchnię. Polimeryzacja posadzek PCV jest bardzo ważna i najlepiej wykonać ją jak najszybciej, aby odpowiednio zabezpieczyć podłogę.

Do najważniejszych zalet polimeryzacji należą:

✓ zdecydowanie większe bezpieczeństwo, ponieważ warstwa polimerowa jest antypoślizgowa, co jest bardzo dużym plusem zarówno na powierzchniach użytku publicznego jak i w indywidualnym mieszkaniu,

✓ przedłużenie żywotności powierzchni i jej zdecydowanie lepszy stan, ponieważ dzięki polimeryzacji ewentualnym zniszczeniom ulega jedynie warstwa ochronna,

✓ łatwiejsze czyszczenie takich podłóg ze względu na to, że zanieczyszczenia nie wnikają w głąb i osadzają się jedynie na warstwie polimeru,

✓ znacznie lepszy efekt wizualny, ponieważ dużo łatwiej utrzymuje się takie posadzki w czystości, a warstwa polimerowa nadaje podłodze świeży połysk.

Cena od 5 do 15zł za metr powierzchni. Ceny ustalane indywidualnie po oględzinach. 

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu uzyskania szczegółowych informacji.

Mamy bardzo szybkie terminy realizacji, pracujemy również w weekendy i w nocy, aby nie zaburzać funkcjonowania Państwa placówek. 

 

 Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


RABATY
Rabat 5 %
Tylko dla klientów z Favore.plPowołaj się na Favore. pl, otrzymasz rabat!
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU promedkrakow
Gruntowne doczyszczanie podłóg i zabezpieczanie akrylem, polimery - galeria
Gruntowne doczyszczanie podłóg i zabezpieczanie akrylem, polimery Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 0 na 5 (liczba ocen: 0)
Poprzednia usługa: Pożyczka między prywatnym   Następna usługa: Konstrukcje aluminiowe i szklane