Matematyka, algebra, korepetycje, matura, egzaminy, poprawki, zadania,

Matematyka, algebra, korepetycje, matura, egzaminy, poprawki, zadania, nr 470105

Lokalizacja: cała Polska

INFORMACJE
Cena
40 / sztuka
Użytkownik
marketrand_gmail_com ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
Jarosław Ciemnoczołowski
Matematyczna Placówka Pozaszkolna
Wyślij e-mail
Trąmpczyńskiego 23
61-414 Poznań

tel: 576872048
tel: 601322082
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Emerytowany wykładowca matematyki przygotowuje do egzaminów poprawkowych z matematyki w zakresie szkoły podstawowej, liceum, matur, oraz egzaminów na pierwszych dwóch latach nauki w szkołach wyższych.

Korepetycje odbywają się online na SKYPIE oraz tablicy awwapp.com, na której uczeń i nauczyciel piszą kursorem myszki w czasie rzeczywistym, widzą swoje wpisy i edytują je. Czas trwania lekcji 15 min, 30 min, 45 min, 60 min, rozwiązania i materiały udostępniam na Dysku Google tutaj:

Wyślij e-mail

smileyPierwsza lekcja demonstracyjna gratis.

Zajęcia mogą odbywać się po angielsku. Rozwiązujemy zadania maturalne, A-level, IntBac.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


OPCJE DODATKOWE
2 - osobowa grupa słuchaczy rozwiń Cena: 25 zł W konsultacjach mogą brać udział nie więcej niż 2 osoby - uczniowie, studenci, wtedy ceny ustalamy proporcjonalnie
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU marketrand_gmail_com
ekran tablicy awwappZdjęcie nr 1 - Matematyka, algebra, korepetycje, matura, egzaminy, poprawki, zadania,
Matematyka, algebra, korepetycje, matura, egzaminy, poprawki, zadania, Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 5)
Poprzednia usługa: Przeprowadzki Warszawa Drozdowicz   Następna usługa: WYKONAMY USŁUGE WYCINKI DRZEW, SAMOSIEJKI ZA POZYSKANY MATERIAŁ