Kompleksowa obsługa informatyczna firm  -  Sprawdź Nas!

Kompleksowa obsługa informatyczna firm - Sprawdź Nas! nr 471011

Lokalizacja: Wrocław (woj. dolnośląskie)

INFORMACJE
Kontakt
Małgorzata Mazur
Security Partners Usługi informatyczne, Bezpieczeńśtwo IT, Ochrona Danych Osobowych
Wyślij e-mail
Wyścigowa 56H
53-011 Wrocław

tel: 572 414 363
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: 08:00-16:00
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Informacja to kapitał każdej organizacji, a większość procesów przetwarzania danych odbywa się w oparciu o urządzenia elektroniczne. Potrafimy tym zarządzać, a oferowane przez nas narzędzia dobieraliśmy tak, by były optymalne kosztowo. Co ważniejsze, aby były łatwe w użyciu, skalowalne, ale przede wszystkim bezpieczne. Sprawdź szczegółowe informacje o obszarach, w których skutecznie działamy.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU securitypartners
Kompleksowa obsługa informatyczna firm - Sprawdź Nas! - galeria
Kompleksowa obsługa informatyczna firm - Sprawdź Nas! Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 0 na 5 (liczba ocen: 0)
Poprzednia usługa: Usługi elektryczne   Następna usługa: Yasumi Wawer