Chirurgia plastyczna  -  konsultacje, zabiegi, operacje

Chirurgia plastyczna - konsultacje, zabiegi, operacje nr 471171

Lokalizacja: Warszawa (woj. mazowieckie)Więcej: budynek Horizon Plaza

INFORMACJE
Użytkownik
KlinikaHMC ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
Klinika Horizon Medical Center
Wyślij e-mail
ul. Domaniewska 39A
02-672 Warszawa

tel: +48 502 222 759
Dla naszych Pacjentów dostępne są bezpłatne miejsca parkingowe
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: 09:00-20:00
sb: 09:00-11:00
Konieczna jest wcześniejsza rezerwacja
rozwiń
OPIS USŁUGI

Klinika Chirurgii Plastycznej Horizon Medical Center

Nasza Klinika Chirurgii Plastycznej oferuje Państwu szeroki wachlarz zabiegów z zakresu: Ortopedii, Chirurgii Plastycznej, Flebologii, Ginekologii Estetycznej, Medycyny Regeneracyjnej, Leczenia Łysienia oraz Medycyny Estetycznej. Wszystkie zabiegi wykonywane są przez wykwalifikowany zespół lekarzy i specjalistów. W Horizon Medical Center - lekarz indywidualnie dla pacjenta dobiera odpowiednią metodę leczenia.

Zgrany zespół kliniki każdego dnia dba o to, by otaczać pacjentki i pacjentów opieką na najwyższym, profesjonalnym poziomie, zapewnić im pełny komfort, zrozumienie i podejście dopasowane do indywidualnych potrzeb. Dysponujemy specjalistycznymi gabinetami konsultacyjnymi i zabiegowymi oraz w pełni wyposażonym profesjonalnym Blokiem Operacyjnym z salą wybudzeniową i pokojami pooperacyjnymi.

Jeżeli jesteś zainteresowany wykonaniem zabiegu z zakresu chirurgii plastycznej serdecznie zapraszamy na konsultację do naszych specjalistów. Nasi lekarza chętnie odpowiedzą na każde Twoje pytanie, opowiedzą o całej procedurze zabiegu oraz o efektach.

Chirurgia plastyczna cennik

Rezerwacja wizyt

Zabiegi chirurgii plastycznej wykonywane w Klinice Chirurgii Plastycznej Horizon Medical Center:

Chirurgia plastyczna twarzy

Lifting twarzy

Lifting twarzy to zabieg przeznaczony dla osób borykających się z niedoskonałościami w postaci wiotkiej skóry z charakterystycznymi głębokimi zmarszczkami lub bruzdami. Zabieg liftingu twarzy wykonuje się głównie z powodów estetycznych i w celu poprawy samopoczucia pacjenta.

Implanty twarzy

Implanty twarzy takie jak policzki lub broda wykorzystuje się, aby skorygować wady (cofniętą brodę, zapadnięte policzki). Implanty twarzy służą do rekonstrukcji, powiększania lub nadania odpowiednich proporcji.

Korekta powiek (plastyka powiek)

Operacje plastyczne powiek - plastyka powiek należą do jednych z najczęściej wykonywanych operacji. Plastyka powiek to zabieg przeznaczony dla osób z nadmiarem skóry na powiekach górnych lub dolnych. Wykonuje się go z różnych powodów – zarówno estetycznych, jak i funkcjonalnych – u pacjentów, którzy skarżą się na problemy z widzeniem związanym z opadaniem zbyt ciężkich powiek.

Podniesienie brwi

Brwi są bardzo ważnym elementem oprawy oczu, to one w dużej mierze determinują wygląd całej twarzy. Zabieg chirurgicznego podniesienia brwi dedykowany jest dla osób, które chcą odmłodzić wyraz twarzy, dodać siły swojemu spojrzeniu oraz zniwelować wrażenie zmęczenia.

Korekta uszu

Korekta uszu to zabieg, którego efektem jest bliższe przyleganie uszu do skóry głowy i często daje on pacjentom poczucie większej pewności siebie, wynikające z pozbycia się kompleksu odstających uszu.

Korekta nosa

Nos, który znajduje się w centrum twarzy, zazwyczaj nie przyciąga uwagi innych, jeżeli niczym specjalnym się nie wyróżnia. Wiedzą o tym osoby, które cierpią z powodu zbyt dużego, krzywego, za długiego lub garbatego nosa.

Lipofilling

Lipofilling to rewolucyjna technika, która wykorzystuje własną tkankę tłuszczową jako naturalny wypełniacz zwiększający objętość skóry dający natychmiastowe efekty i naturalną korektę zmarszczek, fałd i konturu twarzy. Lipofilling przywraca młodzieńczy, świeży wygląd i sprężystość skóry.

Chirurgia plastyczna piersi

Powiększanie piersi implantami

Powiększanie piersi to zabieg, który wykonuje się ze względów estetycznych. Najczęściej decydują się na niego panie, które uważają, że ich biust jest za mały. W Horizon Medical Center zabieg wykonują specjaliści z wieloletnim doświadczeniem.

Powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową metodą Beauli

Beauli to zabieg, który daje pacjentkom możliwość zmiany wielkości i kształtu piersi w nieinwazyjny sposób. Jest to metoda dobrze tolerowana przez organizm, ponieważ biust modelowany jest przy pomocy własnej tkanki tłuszczowej pobranej z innej partii ciała pacjentki.

Zmniejszanie piersi

Duże piersi dla wielu kobiet są powodem do dumy, jednak zdarza się, że ich wielkość znacznie odbiega od średniej i zamiast radości, przynosi pacjentce znaczne obniżenie komfortu życia. Zbyt duże piersi swoim ciężarem poważnie nadwerężają kręgosłup, powodując przykre dolegliwości bólowe i trudności z normalnym, codziennym funkcjonowaniem.

Przywracanie kształtu piersi (lifting piersi)

Przywracanie kształtu piersi to zabieg mający na celu ich podniesienie. Jest on rodzajem operacji polegającej na wycięciu nadmiaru skóry i zszyciu tkanki tak, aby podnieść piersi i nadać im bardziej młodzieńczy wygląd. Celem zabiegu jest przywrócenie piersiom odpowiedniego kształtu poprzez wymodelowanie.

Ginekomastia

Ginekomastia jest to przerost gruczołu piersiowego u mężczyzn. Dla wielu osób ginekomastia jest dotkliwym defektem, który wpływa zarówno na wygląd zewnętrzny jak i działa na psychikę, pogarszając samoocenę. Chirurgia plastyczna daje możliwość szybkiego i relatywnie niedrogiego rozwiązania tego problemu.

Chirurgia plastyczna ciała

Liposukcja wodna Body Jet

Liposukcja wodna systemem Body Jet jest to bezpieczna dla Pacjenta metoda usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej z wybranych okolic. Zabieg polega na wypłukiwaniu nadmiaru tkanki , chroniąc skórę oraz naczynia. Zabieg polecany jest zarówno dla kobiet jak i mężczyzn niezależnie od wieku.

Wypełnianie ubytków ciała własną tkanką tłuszczową

System Body Jet zabieg polega na przeszczepie lokalnym w wybrane miejsce przez pacjenta np. pośladki tkanki tłuszczowej pacjenta. Zabieg jest bezpieczny. Zabieg Liposukcji systemem Body Jet poprzedza przeszczep tkanki.

Abdominoplastyka

Abdominoplastyka (plastyka brzucha) polecana jest osobom, które na skutek dużego spadku wagi nadal borykają się z nadmiarem skóry w okolicy brzucha. Zabieg wykonywany jest przez specjalistę chirurga plastyka. Przed zabiegiem pacjent kierowany jest na USG brzucha.

Korekta pośladków

Korekta pośladków coraz bardziej popularny zabieg, podczas którego wykorzystuje się wysokiej klasy implant pośladków bądź też przeszczepia się tkankę tłuszczową pacjenta I modeluję się okolicę pośladków.

Powiększanie pośladków implantami

Implanty pośladkowe znacznie równią się od implantów do powiększania piersi, ich wytrzymałość na ucisk jest znacznie większa, implanty te posiadają trwałą powłokę i są wypełniony żelem o twardej konsystencji . Dostępne są okrągłe oraz owalne kształty implantów.

Modelowanie pośladków własną tkanką tłuszczową

Podniesienie pośladków i poprawę ich wyglądu można wykonać dwoma metodami. Pierwsza z nich jest to modelowanie pośladków za pomocą własnej tkanki tłuszczowej, pozyskanej z innych obszarów. Efekt zabiegu jest natychmiastowy, a po zabiegu zalecane jest noszenie bielizny uciskowej.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Chirurgia plastyczna - konsultacje, zabiegi, operacje - galeria
Chirurgia plastyczna - konsultacje, zabiegi, operacje Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 0 na 5 (liczba ocen: 0)
Poprzednia usługa: Profesjonalnie sprzątanie i dozór biur, osiedli oraz firm   Następna usługa: Zlecimy położenie tynku na elewacji w bloku 2 piętrowymw łodzi