Spawalnictwo, konstrukcje stalowe, balustrady, schody, spawanie

Spawalnictwo, konstrukcje stalowe, balustrady, schody, spawanie nr 472017

Lokalizacja: Komorniki (woj. wielkopolskie)

INFORMACJE
Użytkownik
IQLSPAW ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
IQL Sp. z o.o.
Wyślij e-mail
Młyńska 87
62-052 Komorniki

tel: 696033023
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: 6:00-18:00
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

 

Usługi spawalnicze

IQL Sp. z o.o. oferuje obsługę wszelkich zleceń związanych z obróbką metali, począwszy od "prostych", drobnych prac, poprzez balustrady, aż po zaawansowane konstrukcje odpowiedzialne wymagające certyfikatów.

Podstawą naszej działalności jest spawalnictwo, ale wykonujemy także kompleksowo zlecenia produkcyjno - montażowe dla wielu branż.


Dzięki zastosowaniu nowoczesnych maszyn mamy możliwość profesjonalnego spawania nie tylko tradycyjnej, tak zwanej "czarnej" stali konstrukcyjnej, ale także aluminium oraz stali kwasoodpornej,

Uzyskane uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego a także certyfikat EN 1090 EXC2 dają nam możliwość wykonywania prac nad konstrukcjami odpowiedzialnymi dla budownictwa oraz wykonywania napraw/remontów maszyn oraz urządzeń podlegających pod UDT, jak np. dźwigi, windy, naczepy transportowe i wiele innych.

 

Mobilny spawacz

Niedawno Wprowadzona usługa "Mobilnego Spawacza" daje naszym klientom szansę na wykonanie zlecenia we wskazanym przez nich miejscu oraz na błyskawiczną reakcję w razie nagłej awarii np. maszyny budowlanej lub innych zleceń remontowych i produkcyjnych. Zajmujemy się także stałą obsługą zakładów produkcyjnych w zakresie utrzymania ruchu maszyn produkcyjnych. Nasi klienci nie mają już problemów z transportem wielkogabarytowych elementów, pojazdów czy maszyn do warsztatu naprawczego, teraz "Mobilny Spawacz" wraz z wysokiej klasy sprzętem dojedzie na miejsce i zrealizuje niezwłocznie zlecenieZapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU IQLSPAW
Spawalnictwo, konstrukcje stalowe, balustrady, schody, spawanie - galeria
Spawalnictwo, konstrukcje stalowe, balustrady, schody, spawanie Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 0 na 5 (liczba ocen: 0)
Poprzednia usługa: Szybka Pożyczka Online   Następna usługa: Przeprowadzki Gorzów Wielkopolski