Kopanie czyszczenie studni studnia bielsko żywiec

Kopanie czyszczenie studni studnia bielsko żywiec nr 472084

Lokalizacja: cała Polska

INFORMACJE
Kontakt
Studnie stroński
Pawel Stroński
Wyślij e-mail
Twarda 25
34-300 Bielsko-Biała

tel: 666711711
studnie głębinowe bielsko, śląsk, małopolska, pogłębianie studni bielsko biała,
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
studnie głębinowe bielsko, śląsk, małopolska, pogłębianie studni bielsko biała,
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Odwierty studni głębinowych wykonujemy metodą młotek wgłębny system DSB. Jest to najlepsza metoda wykonywania studni w górzystych terenach
oraz w miejscach gdzie pod powierzchnią ziemi i żwiru jest skała.
System DSB pozwala nam wykręcać stalowe rury osłonowe po zakończeniu odwiertu dlatego klient nie ponosi dodatkowych kosztów za rury osłonowe.

Dodatkowym plusem tej metody jest odprowadzanie urobku w miejsce wyznaczone przez inwestora (do 10 metrów od miejsca odwiertu), w miejscu odwiertu jest sucho i czysto. Studnie głębinowe wykonujemy maszyną Nordmayer na gąsienicy gumowej dzięki czemu nie niszczymy działki podczas dojazdu na miejsce odwiertu.

Maszyna jest też mała (wymiary) i zwinna dlatego dojeżdżamy zarówno na strome górskie tereny jak i na niewielkie wąskie działki. Po zakończonym odwiercie zabezpieczamy studnie przed przenikaniem wody gruntowej do głębinowej wykonując cementacje otworu na odpowiedniej wysokości.

Używamy najwyższej jakości rur i filtrów studziennych do wody pitnej. Rury są skręcane dzięki czemu są w pełni hermetyczne.

Cena studni głębinowej: od 200 zł za mb 
 

Tel.:  Wyślij e-mail

Wyślij e-mail

Wyślij e-mail

Tel.:  Wyślij e-mail

Wyślij e-mailZapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU stronski
Kopanie czyszczenie studni studnia bielsko żywiec - galeria
Kopanie czyszczenie studni studnia bielsko żywiec Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 4)
Poprzednia usługa: Elektryk, instalacje elektryczne, usługi elektryczne, elektryka   Następna usługa: Przyjmę zlecenia na wtryskarki, prasy hydrauliczne i mimośrodowe