Galeria Sztuki  -  Open Gallery  -  JANCZYART GROUP

Galeria Sztuki - Open Gallery - JANCZYART GROUP nr 47717

Lokalizacja: Kraków (woj. małopolskie)Więcej: Galeria Kazimierz 200m

INFORMACJE
Cena
Rabat 10% tylko dla klientów z Favore.pl
Kontakt
Karolina Janczy
Galeria Sztuki - Open Gallery - JanczyArt Group
Wyślij e-mail
ul.Chodkiewicza 18
31-532 Kraków

tel: 12 4217966
tel: 66 0670688
fax: 12 421 79 66
www.janczyart.com Skype. janczyart.group Gadu-gadu .12570364
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat (otrzymasz rabat 10%)
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-21:00
sb: 10:00-14:00
Weekendy i świeta dla grup zorganizowanych i indywidualnie rezerwacja telefoniczna 2 dni wcześniej
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI
Galeria sztuki - Wyślij e-mail - JanczyArt Group -  jak sama nazwa wskazuje ma formułę otwartą.
Wystawiają u nas swoje prace profesorowie jak i studenci, amatorzy i profesjonaliści.
Jest kontynuacją galerii o tej samej nazwie która przez długie lata mieściła się w Krakowie przy ulicy Kościuszki 22 i została zamknięta pod koniec 2007 roku z powodów lokalowych.
Organizujemy wystawy,  plenery, wieczory autorskie, wernisaże i happeningi.
Z dziedziny: malarstwa olejnego, sztalugowego, grafiki, akwareli, gwaszu, tempery, akryli, rzeźby,  aktu, portretu, martwej natury, kompozycji, perspektywy,  szkicowania, rysunku, multimediów.

Zajmujemy się profesjonalną promocją artystów jak i ich prac, w kraju i za granicą.

Prowadzimy
Wyślij e-mail - JanczyArt Group która nauczy rysunku przedszkolaka jak i malarstwa emeryta. Służy pomocą osobą które przygotowują się do egzaminów na studia lub do szkół o kierunkach związanych ze sztuką. Nasza szkoła przekazuje podstawowe wiadomości o warsztacie i technikach rysunku oraz malarstwa. Rozwijamy umiejętności analizy kształtów, form, oceny proporcji i perspektywy.
Kształcimy wrażliwość w widzeniu postaci, obiektów architektury, krajobrazu z dążeniem do syntezy w ich rysunkowym, graficznym, malarskim i projektowym ujmowaniu. Rozwijamy zdolność kreacji przestrzeni poprzez ćwiczenia z kompozycji graficznej i perspektywy. W programie szkoły zawarte są zajęcia praktyczne, podczas których wykonywane są rysunki z natury i wyobraźni, kompozycje przestrzenne i malarskie. Zajęciom praktycznym towarzyszą wykłady z zasad perspektywy, technik graficznych, podstaw projektowania i historii sztuki. W trakcie tych zajęć odbywają się korekty prac oraz zadań domowych, próbne egzaminy oraz testy.
Organizujemy kursy przygotowujące do egzaminów na Wyślij e-mail , Wyślij e-mail i do Wyślij e-mail .
Asystujemy w układaniu teczki kandydata. Prowadzimy warsztaty twórcze, plenery malarskie, happeningi, wieczory autorskie, wystawy i wernisaże.
Prowadzimy specjalistyczne kursy podnoszące kwalifikacje z programów 2d, 3d, grafiki komputerowej.
Naszą kadrę stanowią profesorowie oraz wykładowcy akademiccy.

Naszą kadrę stanowią profesorowie oraz wykładowcy akademiccy.

Wyślij e-mail Wyślij e-mail to firma zajmująca się szeroko pojętą kulturą i sztuką.
W skład naszej działalności wchodzą:

Wyślij e-mail Wyślij e-mail - JanczyArt Group to zespół projektowy prowadzony przez doświadczoną architekt wnętrz Wyślij e-mail . Projektantkę, dizajnerkę, Wyślij e-mail , absolwentkę a obecnie doktorantkę Wyślij e-mail w Wyślij e-mail .

Projektujemy zarówno wnętrza stylowe jak i nowoczesne, przestrzenie mieszkalne, domy, apartamenty, mieszkania, pokoje, kuchnie, łazienki, ogrody a także sklepy, gabinety, biura, salony, restauracje, kawiarnie, puby, obiekty użyteczności publicznej oraz wnętrza sakralne.
Podkreśleniem indywidualności i dopełnieniem każdej przestrzeni są meble autorskie, unikalne, zaprojektowane specjalnie dla Państwa.
Nasza pracownia nie jest tylko miejscem pracy, to przede wszystkim zespół ludzi działających z pasją, mających odpowiednie przygotowanie i doświadczenie.
Architektura wnętrz to przestrzeń, w której tworzymy niepowtarzalny klimat, wykorzystując kształt, materiał, światło, dźwięk i kolor.
Z wielką uwagą wsłuchujemy się w potrzeby i oczekiwania naszych Klientów, poznajemy Ich styl życia, osobowość, zainteresowania i zamiłowania - co w efekcie pozwala nam na tworzenie projektu "uszytego na miarę”. Projektu który łączy funkcjonalność, komfort, piękno i niepowtarzalność.
Tworzymy wnętrza stylowe jak i nowoczesne, przestrzenie komercyjne, mieszkalne, sklepy, gabinety, biura oraz obiekty sakralne.
Integralną częścią projektu jest nadzór autorski, w którym staramy się kompleksowo traktować zlecenie - od projektu do realizacji.
Współpracujemy ze specjalistami z różnych branż: /budowlańcami, malarzami, instalatorami, elektrykami, akustykami, fliziarzami, stolarzami, szklarzami, kamieniarzami, artystami / pozwala nam to wykonywać najbardziej nietypowe pomysły i realizacje /pod klucz/.
W skład naszej działalności wchodzą: modernizacje, termo-modernizacje, nadzory, zarządzanie, inwentaryzacje, zbieranie uzgodnień, projekty branżowe, konsultacje, projekty i nadzory konserwatorskie.
Projektujemy również: meble, elementy wyposażenia wnętrz, oświetlenie, wyposażenie systemowe sklepów oraz biur, stoiska targowe, ekspozytory.
Umiejętności, wiedza i pomysły połączone z otwartością na ciągłe poszukiwanie nowych, lepszych rozwiązań to cechy naszych projektów.
Cena za projekt wnętrza: od 100.00 zł/m² /w zależności od stopnia skomplikowania projektu/

Wyzwalamy wnętrza od nudy codzienności.

 - Wyślij e-mail galeria sztuki współczesnej która przez długie lata mieściła się w Krakowie przy ul. Kościuszki 22 a obecnie znajduje się przy ul.Chodkiewicza 18.
Organizujemy wystawy,  plenery, wieczory autorskie, wernisaże i happeningi.
Z dziedziny: malarstwa olejnego, sztalugowego, grafiki, akwareli, gwaszu, tempery, akryli, rzeźby,  aktu, portretu, martwej natury, kompozycji, perspektywy,  szkicowania, rysunku, multimediów.
Zajmujemy się profesjonalną promocją artystów jak i ich prac, w kraju i za granicą.
Prowadzimy szkołę malarstwa i rysunku, rzeźby, grafiki, projektowania wnętrz i mebla.
Organizujemy kursy przygotowawcze do egzaminów na Akademię Sztuk Pięknych, Politechnikę i do Liceów Plastycznych.
Oraz specjalistyczne kursy podnoszące kwalifikacje z programów 2d, 3d, grafiki komputerowej.
Naszą kadrę stanowią profesorowie oraz wykładowcy akademiccy.

  - Studio projektowania sakralnego - JanczyArt Group specjalizuje się w projektach i realizacji wnętrz sakralnych,
ze szczególnym uwzględnieniem projektów mebli, lamp, elementów dekoracyjnych, malarstwa, malarstwa ściennego, witraży, mozaiki, szat i sprzętów liturgicznych. Wykonujemy również projekty małej architektury, zagospodarowania terenu i zieleni.
Studio odpowiada za cały proces inwestycyjny - od wykonania wielobranżowego projektu we wszystkich fazach po oddanie obiektu do użytku. Wykonujemy i realizujemy projekty w zakresie konstrukcji, instalacji elektrycznej, instalacji sanitarnej, nagłośnienia, ogrzewania, wentylacji, termomodernizacji/między innymi nowoczesne, ekonomiczne i ekologiczne systemy pomp cieplnych/ realizacje mebli, oświetlenia i elementów architektury. Podczas wykonywania projektów w obiektach objętych ochroną konserwatorską, ściśle współpracujemy z konserwatorami zabytków, oraz zapewniamy pełen nadzór. Realizacja projektów elementów wyposażenia wnętrz w sakralnych obiektach zabytkowych, winna podlegać pewnym zasadom. W tym szczególnym przypadku projektant pełni rolę służebną. Zabytek zawiera uznaną ideę formalną i estetyczną - której wartość należy traktować jako nadrzędną - aranżacja w tym przypadku służy podkreśleniu i wydobyciu wartości zastanych i uporządkowaniu nieprzemyślanych działań estetycznych zwykle nagromadzonych przez lata.
Poczucie piękna, zapotrzebowanie społeczne, wymowa symboliczna, wydźwięk teologiczny i służebność liturgiczna. To wszystko ma odnosić się do tego szczególnego wyrazu artystycznego, który skupia się wokół przestrzeni sakralnej, budowli kościelnej.
Każde prawidłowe rozwiązanie architektoniczne jest owocem syntezy wielu czynników.
W projektowaniu sakralnym jednym z najważniejszych czynników jest oparcie się na teologicznej treści i funkcji miejsca. Cechą charakterystyczną odnowionych obrzędów, istotną dla architekta wnętrz jest wyraźne zróżnicowanie miejsc przeznaczonych dla poszczególnych czynności liturgicznych. Każdy element ma określone znaczenie, charakter, zadanie. Jednak te elementy muszą być skomponowane jako całość. To jest nowe zadanie projektanta: trzeba rozdzielić i zróżnicować elementy, a jednocześnie wytworzyć wrażenie jedności wnętrza. Poddanie się tym zasadom podczas projektowania nowych obiektów sakralnych jak i adaptacji, renowacji istniejących wnętrz dobrze służy prawidłowo wykonanej realizacji.

"Aby głosić orędzie, które powierzył mu Chrystus, Kościół potrzebuje sztuki. Musi bowiem sprawiać, aby rzeczywistość duchowa, niewidzialna, Boża, stawała się postrzegalna, a nawet w miarę możliwości pociągająca. Musi zatem wyrażać w zrozumiałych formułach to, co samo w sobie jest niewyrażalne. Otóż sztuka odznacza się sobie tylko właściwą zdolnością ujmowania wybranego aspektu tego orędzia, przekładania go na język barw, kształtów i dźwięków, które wspomagają intuicję człowieka patrzącego lub słuchającego."

Jan Paweł II Watykan, dnia 4 kwietnia 1999 list do artystów


  - Studio malarstwa sakralnego - JanczyArt Group - to w głównej mierze osoba Karoliny Janczy.
 Absolwentki a obecnie doktorantki Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Uznanej autorki wielu wystaw jak i indywidualnych dokonań.
Karolina zasłynęła w malarstwie dzięki bardzo udanej wystawie portretów JANA PAWŁA II p.t. "CHWILE" która to wystawa gościła w Instytucie Jana Pawła II przy ul. Kanoniczej 18 w Krakowie, oraz w wielu innych miastach Polski.
Autorka maluje głownie z natury, lecz nie obce są jej tajniki portretu na podstawie fotografii lub z innych źródeł. Pracuje z reguły w technice olejnej portretując ujęcia indywidualne jak i zbiorowe, a także przedstawienia sakralne.
Obrazy Karoliny zdobią kościoły, kaplice, hospicja, obiekty użyteczności publicznej oraz prywatne zbiory.
Wykonujemy portrety z natury i na podstawie przysłanej do nas fotografii. Malujemy na zamówienie, portrety ze zdjęcia, portrety pozowane, portrety dzieci, portrety par, portrety rodzinne, grupowe, portrety reprezentacyjne, a także inne obrazy o dowolnej tematyce.
Portret taki może stać się niebanalnym prezentem dla bliskiej osoby np. z okazji Walentynek lub oryginalną pamiątką z okazji ślubu lub komunii świętej. Doskonale sprawdzi się jako prezent dla jubilata oraz solenizanta. Udokumentuje długie pożycie z okazji rocznicy ślubu, uwieczni bliskie nam osoby.
Wszystkie portrety malowane są w tradycyjnej technice olejnej na płótnie, z wielką dbałością o szczegóły i najwyższą jakość.

 - Studio projektowania graficznego

 - Studio identyfikacji wizualnej i logotypu

 - Studio konserwacji dzieł sztuki

 - Wyślij e-mail

 - Studio reprodukcji i fototapet - Giclee -

 - Studio portretu i malarstwa sztalugowego

 - Szkoła malarstwa, rysunku, grafiki, rzeźby, projektowania wnętrz i mebla

 - Kursy rysunku

 - Produkcja pamiątek i dewocjonaliów

 - Wyślij e-mail

 - Sklep internetowy

Umiejętności, wiedza i pomysłowość połączone z otwartością na ciągłe poszukiwanie nowych, lepszych rozwiązań to cechy naszych projektów.

Wyślij e-mail

WYZWALAMY WNĘTRZA OD NUDY CODZIENNOŚCI.

Wykonujemy zlecenia na terenie całej Europy.

Nasz adres:
JanczyArt Group
31-532 Kraków
Chodkiewicza 18
Polska
tel: Wyślij e-mail
kom: Wyślij e-mail
Fax: Wyślij e-mail
e-mail: Wyślij e-mail
Wyślij e-mail
Skype. janczyart.group
Gadu-gadu .12570364
NIP: Wyślij e-mail
REGON: Wyślij e-mail
GPS. szerokość 50.0567długość 19.9541

ZAPRASZAMY :)

Janczyart is the projects team the led by experienced architect of interiors
Karolina Janczy, the school-leaving pupil of the Department Interior of design Akademii of Fine Arts in Cracow. Our studio this is not the only place of the work, then first of all working people with the passion team, havings of suitable preparation and experience.
The interior of design is the space in which using shape, material, light and colour we create the unique climate.
We listen intently in need and expectation of our customers with the great attention, we get to know the style of the life, personality what allows us to create the project the „sewn on the measure”which unites functionality , comfort, beauty and uniqueness.
We project both in style interiors how and modern, habitable interiors as and shops,
studies , offices and sacred  spaces.
Supervision is the integral part of the project. We try complex to treat each other orders:
from the project to realisation. We cooperate with performers / carpenters, glaziers masons, artists /, what allows to the realization of the even most atypical ideas.
Experience, knowledge and ideas the joint with frankness on the continuous search of new ,
better solutions this guilds of our projects .
We are liberated interiors  from the boredom of commonplaceness.
The success of the firm is the satisfied customer.

We work in all Europe.

____________________________________________________________________________________________________________________________
Tagi: Wyślij e-mail , Wyślij e-mail , Wyślij e-mail , Wyślij e-mail Wyślij e-mail , Wyślij e-mail , Wyślij e-mail , Wyślij e-mail , Wyślij e-mail , Wyślij e-mail , Wyślij e-mail , Wyślij e-mail , Wyślij e-mail , Wyślij e-mail , Wyślij e-mail , Wyślij e-mail , Wyślij e-mail , Wyślij e-mail , Wyślij e-mail , Wyślij e-mail , Wyślij e-mail , Wyślij e-mail , Wyślij e-mail , Wyślij e-mail , Wyślij e-mail , Wyślij e-mail , Wyślij e-mail , Wyślij e-mail , Wyślij e-mail ,

 - WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE - © Copyright 2005 - 2011 Wyślij e-mail

Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

RABATY
Rabat 10 %
Przy zamówieniu 1 x sztukaRabat dla klientów na hasło '' favore. pl''
Rabat 10 %
Tylko dla klientów z Favore.plPowołaj się na Favore. pl, otrzymasz rabat!
INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU janczyart
pozytywna
rozwiń Polecam !!! Wystawiona 23-07-2013 22:47 przez MK (91.219.115.*)   Zgłoś nadużycie
OPEN GALLERY - Galeria Sztuki - Open Gallery - JANCZYART GROUP
Galeria Sztuki - Open Gallery - JANCZYART GROUP Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 3,5 na 5 (liczba ocen: 12)
Poprzednia usługa: INSTALATORSTWO SANITARNE I GRZEWCZE   Następna usługa: FRYZJER DOMOWY INOWROCŁAW