Grupa Money.pl
PAINTBALL TRZEBIATÓW 20 zł KAJTUR

PAINTBALL TRZEBIATÓW 20 zł KAJTUR nr 5032

Lokalizacja: Trzebiatów (woj. zachodniopomorskie)

Wyślij zapytanie Pokaż na mapie Wyznacz trasę Zobacz opinie lub Wystaw opinię Obserwuj
INFORMACJE
Cena
20 / sztuka
Użytkownik
Kontakt
Wyślij e-mail
Pokaż na mapie
Wyznacz trasę Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPIS USŁUGI

Wyślij e-mailWyślij e-mail
Wyślij e-mail Wyślij e-mail
Wyślij e-mail

PTR "KAJTUR"

Wyślij e-mail

Paintball to niekonwencjonalny sposób spędzenia wolnego czasu i rozładowania negatywnych emocji, umocnienia więzi i zaufania oraz budowania grupy. Wyślij e-mail Łączy w sobie elementy aktywnego wypoczynku z możliwością przeżycia nowej przygody. To gra strategiczna, w której siła mięśni nie jest cechą najważniejszą. W trakcie zabaw paintballowych liczy się zdolność logicznego myślenia i racjonalnego podejmowania decyzji. Wyślij e-mail W tej grze liczy się także spryt, pomysłowość i umiejętność poruszania się w terenie, tu każdy może zostać przywódcą i nowym liderem grupy. PTR KAJTUR dysponuje kilkunastoma markerami (karabinkami), wypożyczamy także odzież ochronną (mundur, maska). zobacz Wyślij e-mail Czas trwania zabawy i ilość amunicji ustalają uczestnicy. Trening walki realnej stosowany przez specjalne oddziały wojska i policji. Uczestnikom zapewniamy broń (marker paintballowy, kulki z farbą), ubiory ochronne i maski. Nasz sprzęt to legendarne karabinki Tippman i Komando, by gra była czaderska używamy krótkofalówek, map i szkiców oraz siatek maskujących . Posiadany własne pole paintballowe wraz ze schronami, ukryciami i okopami gdzie każdy będzie się czuł jak ryba w wodzie. Prowadzimy własne koło militarne BUSHCRAFT założone przy Klubie Garnizonowym w Trzebiatowie, którego jednym z profili działalności jest paintball, gdzie ćwiczymy zasady walk w terenie lesistym i zurbanizowanym. ZAPEWNIAMY fachową pomoc przy dobraniu ciekawych scenariuszy gier profesjonalną opiekę i pomoc podoficerów Wojska Polskiego i Legii Cudzoziemskiej, którzy poprowadzą was ku nowym niesamowitym doznaniom.

width="300" height="250" autostart="false" showdisplay="0" showcontrols="1" name="wmp" src="http://www.kajtur.kol.pl/pliki/paintball.wmv" pluginspage="http://www.microsoft.com/Windows/MediaPlayer/" type="application/x-mplayer2">
Wyślij e-mailWyślij e-mailWyślij e-mailWyślij e-mailWyślij e-mailWyślij e-mail
Wyślij e-mail

Paintball

Wyślij e-mail
Wyślij e-mail Wyślij e-mail Wyślij e-mail

10 zł/kpl

Wyślij e-mail
  Wyślij e-mail Wyślij e-mail Wyślij e-mail

30 gr/szt

Wyślij e-mail


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
Wyślij zapytanie Pokaż na mapie Wyznacz trasę Zobacz opinie lub Wystaw opinię Obserwuj
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
pozytywna
rozwiń Było naprawdę super ! Polecam . Wystawiona 26-06-2012 15:38 przez Kati (188.47.156.*)   Zgłoś nadużycie
PAINTBALL TRZEBIATÓW 20 zł KAJTUR - galeria - wyświetleń 4552
PAINTBALL TRZEBIATÓW 20 zł KAJTUR Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 7)
Poprzednia usługa: Ochrona przeciwpożarowa DLA TWOJEJ FIRMY!!   Następna usługa: Bezpośrednia ochrona fizyczna PROFESJONALNIE!!