Oczka wodne  -  REWELACYJNE CENY I DOŚWIADCZENIE!!

Oczka wodne - REWELACYJNE CENY I DOŚWIADCZENIE!! nr 5272

Lokalizacja: Warszawa (woj. mazowieckie)

INFORMACJE
Cena
600 / sztuka
Kontakt
Wyślij e-mail
ul.Zagięta 4a
04-847 Warszawa

tel: 503 999998
tel: 506 648205
Pokaż na mapie
Wyznacz trasę Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 08:00-16:00
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
OPIS USŁUGI
Ogrody wodne, oczka wodne, projektowanie ogrodów i terenów zieleni, ogrodnictwo, trawniki, ogrody zimowe, ogrody dla firm, zakładanie ogrodów i terenów zieleni, usługi ogrodnicze


     Zajmujemy się projektowaniem i zakładaniem ogrodów i terenów zieleni wszelkiego typu: ogrody wodne, trawniki, ogrody skalne jak i ogrody zimowe, upiększone oczkami wodnymi, kaskadami, palisadami, mostkami i schodami. Prace wykonujemy w krótkich i ustalonych terminach a ich zakres ustalamy osobiście na miejscu według naszego projektu lub pomysłu Klienta .


Ogrody WIRTUA GARDEN to niepowtarzalność, czytelność i funkcjonalność; dostrajanie się do otoczenia, rzeźbienie terenu, budowanie różnych nastrojów. Takie są właśnie nasze Ogrody.


W okresie swojego istnienia WIRTUA GARDEN wykonała wiele niepowtarzalnych ogrodów prywatnych, jak również realizowała zamówienia od firm m.in.: Budimex S.A., Foras Property Sp. z o.o., Finlandia Polska Sp. z o.o., PKP Intercity Sp. z o.o., Sanechem Sp. z o.o., Centrum Handlowe Reduta, Spółdzielnia Mieszkaniowa Dom 2000, Domino, EVENT Public Relations, Marvipol S.A, Jaguar Polska Sp. z o.o., Centrum Europejskie Natolin itp. Ludzie związani z naszą firmą starają się realizować coraz ciekawsze rozwiązania architektoniczne oraz stosować najnowsze technologie w urządzaniu terenów zieleni. Jako fachowcy w tej branży zawsze służą dobrą radą i praktyczną pomocą. Projektujemy i wykonujemy innowacyjne produkty dla wymagających Klientów. Można nam zaufać podczas zakładania, pielęgnacji i wyposażania swojego ogrodu, stawu basenu. Jako wiodący na rynku wykonawca w zakresie techniki ogrodniczo - stawowej oferujemy doskonałą jakość i możemy zapewnić niskie ceny.

Woda to życie - ogród bez niej wydaje się być martwy. Oczko wodne, strumyk, kaskada, basen, wodospad lub fontanna - woda przeobrazi każde miejsce ogrodu w indywidualne dzieło sztuki. Wirtua Garden pozwoli Państwu czerpać radość i uczynić z każdego ogrodu prawdziwy raj dla roślin i zwierząt.


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą - zespół WIRTUA GARDEN - Ogrody Warszawa.PROPONUJEMY PAŃSTWU BUDOWĘ OCZEK WODNYCH.

Oczka wodne, naturalne górskie oczko wodne

Wyślij e-mail

Oczka wodne, naturalne górskie oczko wodne. Zajmujemy się kompleksowym budowaniem oczek wodnych i stawów, czyli od projektu do realizacji. Podana cena zawiera juz w sobie system filtracyjny gwarantujacy czystą wodę firmy OASE.
26000 PLN całość
Oczka wodne, małe oczko wodne z kaskadą

Wyślij e-mail

Oczka wodne, małe oczko wodne z kaskadą z kamienia polnego. Zajmujemy się kompleksowym wykonaniem oczek wodnych, czyli od projektu do realizacji. Cena za m2 powierzchni oczka i kaskadę.
900 PLN m2
Oczka wodne, ozdobne oczko wodne w stylu japońskim

Wyślij e-mail

Oczka wodne, ozdobne oczko wodne w stylu japońskim. Zajmujemy się kompleksowym wykonaniem oczek wodnych, czyli od projektu do realizacji. Cena za całkowitą realizację oczka i jego otoczenia.
19000 PLN całość
Naturalne oczka wodne, naturalne oczko wodne

Wyślij e-mail

Naturalne oczka wodne, naturalne oczko wodne z systemem filtracyjnym. Zajmujemy się kompleksowym wykonaniem oczek wodnych, czyli od projektu do realizacji. Cena za m2 powierzchni oczka i kaskadę.
600 PLN m2
Oczka wodne - formy gotowe

Wyślij e-mail

Gotowe oczko wodne wykonane jest ręcznie w opatentowanym procesie przy użyciu naturalnego kamienia i tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym.
3500 PLN misa
Dekoracyjne oczka wodne, oczko wodne EPDM

Wyślij e-mail

Dekoracyjne i naturalne oczka wodne o dowolnym kształcie. Oczko wodne 16 m2 zbudowane na podkładzie EPDM (gwarancja materiału 10 lat)i fitrowane systemem filtracyjnym OASE gwarantującym czysta i przejrzystą wode przez cały rok.
18500 PLN całość
PRACA!!!!!

Oferty pracy, praca dla ogrodników, brukarzy i architektów krajobrazu

W związku z dynamicznym rozwojem firmy podejmiemy współpracę z projektantami ogrodów i doświadczonymi ogrodnikami.

Prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem wraz z trzema wybranymi przez siebie prezentacjami projektów terenów zieleni. Przesyłkę prosimy nadać drogą zwykłą, pocztową na adres:

Wirtua Garden
ul. Zagięta 4a
04-847 Warszawa

Prace prosimy zaprezentować w formie graficznej lub w formie cyfrowej na płycie CD (prosimy pamiętać, iż rozszerzenie plików graficznych tylko: jpg, psd, gif, lub tiff,).

Prosimy nie wysyłać listów drogą elektroniczną (e-mail).

Serdecznie dziękujemy.
Wirtua Garden

Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Oczka wodne - REWELACYJNE CENY I DOŚWIADCZENIE!! - galeria
Oczka wodne - REWELACYJNE CENY I DOŚWIADCZENIE!! Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 8)
Poprzednia usługa: ZABAWY LINOWE Alpextreme WARSZAWA   Następna usługa: WSPINACZKA KURSY WARSZAWA