favore.pl
CZAS PRACY KIEROWCÓW

CZAS PRACY KIEROWCÓW nr 55883

Lokalizacja: Warszawa (woj. mazowieckie)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A, We Net Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A oraz We Net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

INFORMACJE
Cena
652 / sztuka
Użytkownik
tql ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Wyświetl wizytówkę
Kontakt
The Quality of Life
Wyślij e-mail
Plac Defilad 1/309
00-901 Warszawa

tel: 22 620209222 6202092
tel: 22 374313022 3743130
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu zapytaj o rabat dla klientów favore.pl
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPIS USŁUGI

Wprowadzenie do tematyki szkolenia:

Aktualne wymagania, praktyczne wskazówki, obowiązkowa dokumentacja. Rozporządzenie 561/2006 WE wprowadza nowe przepisy dotyczące czasu pracy kierowców - skrócenie maksymalnego czasu prowadzenia pojazdu, tachografy cyfrowe czy dodatkowa dokumentacja to tylko niektóre z wprowadzonych zmian.

Wszystkie informacje na temat nowych przepisów poznasz na naszym szkoleniu!

Grupa docelowa
Szkolenie przeznaczone jest dla kadry zarządzającej, średniego szczebla i osób prowadzących rozliczenia, wszystkich firm zatrudniających kierowców, a w szczególności dla  przedsiębiorstw transportowych.

Cele szkolenia
Celem kursu jest dostarczenie uczestnikom informacji i umiejętności poruszania się w problematyce czasu pracy pracowników, a w szczególności kierowców, jego rozliczania w powiązaniu z czasem prowadzenia pojazdów i czasem przebywania na delegacji.

Program szkolenia
Stan prawny
•    Dyrektywy Parlamentu Europejskiego
•    Ustawa o czasie pracy kierowców
•    Pozostałe regulacje prawne
•    Definicje czasu pracy i pojęcia używane w ustawie oraz wyłączenia od stosowania tej ustawy

Czas pracy kierowców
•    Systemy i rozkłady czasu pracy  (podstawowy, równoważny system czasu pracy, przerywany czas pracy, zadaniowy system pracy, rozkłady czasu pracy)
•    Normy dotyczące okresów prowadzenia pojazdów, gwarantowane okresy odpoczynku kierowców (okresy prowadzenia, przerwy w prowadzeniu, odpoczynek dzienny,  odpoczynek tygodniowy, wyjątki) i zasady opracowywania harmonogramów czasu pracy
•    Dni wolne od pracy,  dyżury i   praca w godzinach nadliczbowych (warunki i zasady zlecania pracy w godzinach nadliczbowych, ograniczenia i zakazy zatrudniania w godzinach nadliczbowych, zasady rekompensowania pracy w godzinach nadliczbowych)
•    Normy prowadzenia, przerwy oraz okresy odpoczynku wynikające z umowy AETR, rozporządzenia  WE Nr Nr 561/2006

Obowiązki pracodawcy
•    Obowiązek informacji, uzyskiwanie informacji o dodatkowym zatrudnieniu kierowcy
•    Rozkład jazdy i wykaz obowiązków, ewidencja czasu pracy
•    Karta kierowcy
•    Tachografy i obowiązki z tym związane
•    Zasady prowadzenia dokumentacji związanej z czasem pracy kierowców
•    Obowiązki dotyczące posiadania wykresówek - według nowego rozporządzenia

Podróże służbowe kierowców – krajowe i zagraniczne

Normy dotyczące czasu prowadzenia pojazdu,
•     Przerwy w prowadzeniu i odpoczynku kierowców zatrudnionych poza stosunkiem pracy.

Uprawnienia organów kontrolnych w zakresie przepisów o czasie kierowców
•    Zasady kontroli czasu pracy przez ITD i PIP - zgodne z wymogami znowelizowanych rozporządzeń UE
•    Kontrole czasu pracy w siedzibie firmy - nowe uprawnienia Inspektorów ITD

Odpowiedzialność kierowcy i pracodawcy
•    Konsekwencje naruszeń przepisów czasu pracy kierowców w odniesieniu do kierowcy i pracodawcy

Podsumowanie, pytania i dyskusja

Metodyka
Warsztaty, prezentacje, praca zespołowa, konsultacje indywidualne, burza mózgów, case study, dyskusja nad osiągniętymi wynikami.
Szkolenie ma charakter autorski i zostało opracowane w oparciu o doświadczenia praktyczne trenera. Uczestnicy mogą liczyć na praktyczny i przystępny komentarz w odniesieniu do prezentowanego materiału, również z perspektywy własnej organizacji i problemów, jakie przynieśli na salę szkoleniową razem z sobą.

Czas trwania szkolenia
Szkolenie trwa 1 dzień, 8 godzin dydaktycznych

Prowadzący szkolenie
Praktyk i doradca z zakresu zarządzania personelem, doświadczenie zdobył pracując na stanowiskach kierowniczych w Ministerstwie Pracy i Spraw Socjalnych oraz Krajowym Urzędzie Pracy, obecnie wykładowca Wyższej Szkoły Zarządzania Personelem w Warszawie oraz ekspert, trener wielu firm w tematyce  zarządzania kadrami, rozliczania czasu pracy.

Koszt uczestnictwa
652,- PLN* Dotyczy udziału w szkoleniu jednej osoby i zawiera: udział w wykładach, materiały szkoleniowe, certyfikat ukończenia, napoje oraz posiłki podawane podczas spotkania.
*Do ceny należy doliczyć 22% podatek VAT

Więcej informacji mogą Państwo uzyskać pod nr tel. (0-22) 374 31 31

Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
INFORMACJE
Cena
Użytkownik
Kontakt

Strona WWW
brak
Godziny
rozwiń
OPINIE O UŻYTKOWNIKU tql
W trosce o wiarygodność opinii oraz reputację usługodawców rejestrujemy adresy IP komputerów, z których wystawiane są opinie.
Użytkownik wystawiający opinię proszony jest również o podanie danych kontaktowych, które nie są jednakże weryfikowane.
CZAS PRACY KIEROWCÓW - galeria
CZAS PRACY KIEROWCÓW Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 6)
Poprzednia usługa: Wideo filmowanie, videotorun. com   Następna usługa: Wróżenie