Grupa Money.pl
PROJEKTOR RZUTNIK W KOŚCIELE  -  PIEŚNI RELIGIJNE

PROJEKTOR RZUTNIK W KOŚCIELE - PIEŚNI RELIGIJNE nr 60949

Lokalizacja: Skawa (woj. małopolskie)

Wyślij zapytanie Zobacz opinie lub Wystaw opinię Obserwuj
INFORMACJE
Użytkownik
SEMPRE_1 (7)Ranga użytkownika
Dowiedz się więcej »
ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij wiadomość Wyświetl wizytówkę
Kontakt
Łukasz Dziechciowski
SEMPRE Beata Dziechciowska
SKAWA 715
34-713 SKAWA

Wyślij e-mail
tel: 18 2686059
tel: 600 335023
fax: 18 2686059
GG 5435800, skype: jupiczek, www.slajdy.net.pl
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl
Godziny
pn-pt: 08:00-22:00
sb: 08:00-22:00
rozwiń
OPIS USŁUGI

UWAGA OGŁOSZENIE AKTUALNE

na slajdynetpl

 

Nazywam się Łukasz Dziechciowski, pracuję 15 lat jako organista w kościele Najświętszej Maryi Panny Wspomożenia Wiernych w Skawie (Salezjanie). Jestem absolwentem muzyki kościelnej na Papieskiej Akademii Teologicznej w Krakowie (mgr Historii Kościoła, specjalizacja MUZYKA KOŚCIELNA).
 

Wykonuje pieśni i piosenki religijne na przeźroczach (slajdach)  oraz oferuję bazę tekstów pieśni do projektorów multimedialnych .  Instaluję także projektory w kościołach.
 
 
SYSTEM MULTIMEDIALNY
W KOŚCIELE
 
 
 
!!! OFERTA MIESIĄCA !!!

Zestaw multimedialny do kościoła (projektor)
już od  11000 zł (brutto) -> najtaniej w Polsce


W SKŁAD ZESTAWU WCHODZI:

- projektor 3000 lumenów
- ekran elektrycznie rozwijany 180 x 12
- laptop multimedialny 15’6
- bezprzewodowy system prezentacji
- uchwyt do projektora i ekranu
- program z bazą 3000 pieśni i piosenek religijnych + gotowe zestawy pieśni na każdy dzień roku liturgicznego + ponad 4000 prezentacji multimedialnych
- dojazd i montaż w kościele systemu multimedialnego

 
 

Zestaw multimedialnydo kościoła
(telewizor lcd ) już od 11000 zł (brutto) ->
najtaniej w Polsce


W SKŁAD ZESTAWU WCHODZI:

- telewizor SAMSUNG 40 - 61 cali
- laptop multimedialny15’6
- bezprzewodowy system prezentacji
- uchwyt regulowany do telewizora
- program z bazą 3000 pieśni i piosenek religijnych + gotponad 4000 prezentacji multimedialnych
- dojazd i montaż w kościele systemu multimedialnego
 
SKORZYSTAJ Z WYJĄTKOWEJ OFERTY.
ZADZWOŃ !!! DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ !!!
(18) 268 60 59 lub kom. 600 335 023
MOŻLIWOŚĆ WŁASNEJ KONFIGURACJI SYSTEMU -> BEZPŁATNA WYCENA

 

Oferuję moją autorską NAJWIĘKSZĄ, NAJLEPSZĄ I NAJTAŃSZĄ W POLSCE gotową bazę 3000 tekstów (pliki) pieśni kościelnych (cały Śpiewnik kościelny ks. Jana Siedleckiego, oraz całość tekstów ze śpiewników Droga Do Nieba, Exsultate Deo, Abba Ojcze, Skarbiec pieśni kościelnych i inne i piosenek religijnych + program do wyświetlania slajdów w kościele za pomocą projektora multimedialnego lub telewizora (ekranu) LCD (łącznie ponad 00000 gotowych slajdów do wyświetlania.

Baza tekstów do projektorów tworzona według roku liturgicznego, zgodnie z Śpiewnikiem Siedleckiego, posegregowana w odpowiednie foldery. Teksty są sprawdzone i przepisywane prosto ze śpiewników ze wszystkimi zwrotkami, nie ściagane z internetu, gdzie można znaleźć dużo błędów i zazwyczaj po 3 zwrotki danej pieśni, zwłaszcza przy tzw "rzutnikach cyfrowych" często nazywanych przez organistów tzw." tablicą PKP" - mowa o elektronicznym czytniku pieśni na diody -> opinie organistów na temat tablicy można znaleźć na forum organowym, zwłaszcza duża ilość błędów w tekstach (także ortograficznych) i poświecenie czasu na ich poprawianie.

Osobiście używam, iż tanszą alternatywą od tzw. "rzutników cyfrowych" (tablic diodowych których koszt jest 12000 zł + 2000 zł komputerek)  jest zakup projektora multimedialnego, czyli koszt 7500 zł --> projektor + laptop + ekran + montaż + baza tekstów 2600 pieśni to możliwość wykonania prezentacji, nie tylko wyświetlania tekstów pieśni ale różnych ogłoszeń i prezentacji, a nawet wyemitowania filmu oczywiście o treściach religijnych -> to żaden koszt w porównaniu z możliwością tylko i wyłącznie wyświetlania tekstów diodo pochodnych za około 14 tys. , które także mają pewną żywotność kilku tysięcy godzin, potem się przepalają.

Jako osoba "bliżej" związana z Kościołem (15 letnia posługa organisty oraz 14 letnie kierowanie grupą muzyczną Pieszej Pielgrzymki Góralskiej na Jasną Górę) posiadam większe i bogatsze doświadczenie w wyborze i repertuarze pieśni liturgicznych, śpiewanych obecnie w Kościele Polskim, od innych firm udostępniających bazę tekstów do projektorów.
(są to osoby świeckie, nie związane zawodowo z kościołem, nie posiadające przygotowania muzycznego i liturgicznego, często nie umiejących odpowiednio usystematyzować i posegregować tytułów pieśni do okresów liturgicznych).


Moja baza tekstów zawiera 2600 pozycji -> to dwa razy więcej niż u innych firm oferujących podobne usługi !!! -> SPRAWDŹ -> PORÓWNAJ -> KUP -> PROMOCJA -> TYLKO TERAZ 400 zł brutto

 

 

UWAGA NA POJAWIAJĄCY SIĘ PLAGIAT MOJEJ AUTORSKIEJ BAZY PIEŚNI DO PROJEKTORÓW OBEJMUJĄCĄ 1500 pieśni !!!
sprzedawaną przez inną firmę jako (rzekomo) ich własność,
tylko baza ponad 2600 pieśni jest moją orginalną bazę tekstów pieśni.


U MNIE WSZYSTKIE TEKSTY SĄ SPRAWDZANE OSOBIŚCIE I PRZEPISYWANE PROSTO ZE ŚPIEWNIKÓW ZE WSZYSTKIMI ZWROTKAMI

Obsługa programu jest bardzo prosta, intuicyjnie zmienia się teksty pieśni czy obrazków. Program przygotowany jest z możliwością szybkiej edycji pieśni oraz tworzenia własnych zestawów pieśni (harmonogramów) na dany dzień, niedzielę, czy święta (także refreny psalmów responsoryjnych), można także dodawać i edytować własne teksty pieśni, ogłoszenia duszpasterskie, czy inne ważne komunikaty oraz ogłoszenia parafialne itp.

Teksty pieśni posegregowane są w specjalnych folderach według okresów roku liturgicznego:

1. PIEŚNI NA ADWENT (40 pieśni)
2. PIEŚNI NA BOŻE NARODZENIE (125)
3. PIEŚNI NA WIELKI POST (83)
4. PIEŚNI NA WIELKI TYDZIEŃ (15)
5. PIEŚNI NA WIELKANOC (40)
6. PIEŚNI NA WNIEBOWSTĄPIENIE (6)
7. PIEŚNI NA ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO (18)
8. PIEŚNI DO TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ (11)
9. PIEŚNI DO SERCA PANA JEZUSA (46)
10. PIEŚNI DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO (57)
11. PIEŚNI DO CHRYSTUSA KRÓLA (17)
12. PIEŚNI DO NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU (120)
13. PIEŚNI DO NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY (206)
14. PIEŚNI PRZYGODNE (128)
15. PSALMY (19)
16. PIEŚNI MSZALNE (30)
17. HYMNY, SUPLIKACJE (10)
18. PIEŚNI ŻAŁOBNE (38)
19. PIEŚNI DO ŚWIĘTYCH (158)
20. ŚPIEWY ŁACIŃSKIE (45)
21. NABOŻEŃSTWA (55)
22. REFRENY PSALMÓW RESPONSORYJNYCH na niedzielę i święta z podziałem na rok ABC (200)
23. PIOSENKI RELIGIJNE (576)
24. PEŁNY TEKST PISMA ŚWIĘTEGO.

+ TYLKO TERAZ BEZPŁATNY SUPER DODATEK (nie znajdziesz tego w bazach tekstów innych firm) -> REFRENY PSALMÓW RESPONSORYJNYCH na cały okres roku liturgicznego z podziałem na dni powszednie (rok I i II), na niedzielę i święta z podziałem na rok A B C oraz msze o świętych z tomu VI. (to aż 940 dodatkowych slajdów GRATIS !!!)
 

+ GRATISY:

a) program do pisania nut
b) ponad 1200 nut pieśni i piosenek religijnych w pdf
c) 500 plików mp3 z podkładami muzycznymi do katechezy,
d) 400 plików piosenek religijnych karaoke

e) gotowe harmonogramy pieśni wykonywane przeze mnie do kościoła od 2010 roku

 

 

DODATKOWO TYLKO ZA 5 zł MOŻNA DOKUPIĆ 2 DVD
z ponad 4000 prezentacjami (religijnymi i innymi)
w Power Poincie.
 
Mamy przyjemność poinformować, iż nasza firma z produktem bazy tekstów pieśni do projektorów multimedialnych, podczas targów KOŚCIOŁY Wyposażenie – Usługi – Sztuka – Dewocjonalia W TORUNIU w 2010 roku, wygrała konkurs zorganizowany przez magazyn dla duchowieństwa Ecclesia na SPRAWDZONY PRODUKT oraz otrzymała prestiżową nagrodę Wydawnictwa Elamed „WYSOKI POZIOM” najbardziej zasłużonym firmom zajmujących się wyposażeniem obiektów sakralnych.
 
OSOBY, PARAFIE ZAINTERESOWANE BEZPŁATNYM PRZETESTOWANIEM PROGRAMU PROSZĘ PISAĆ NA MAILA Wyślij e-mail
z dopiskiem projektor w kościele.
 
!!! ZAPRASZAM DO SKORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY. !!! ZADZWOŃ !!! DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ !!! JESTEŚMY DO WASZEJ DYSPOZYCJI (18) 268 60 59 lub kom. 0 600 335 023
 
SŁOWA KLUCZOWE DO MOJEJ STRONY

Śpiewnik ks. Jana Siedleckiego, Abba Ojcze, Exsultate Deo, Śpiewnik Wawelski, Skarbiec pieśni kościelnych, śpiewnik Droga do nieba, teksty pieśni religijnych, teksty piosenek religijnych, nuty piosenek religijnych, Pieśni na Adwent, Kolędy i pastorałki, Pieśni na Wielki Post, Pieśni na Wielkanoc, Pieśni do NMP, Pieśni do matki bożej Nieustającyej Pomocy, Nowenna do Matki Bożej Nieustjącej Pomocy, Pieśni do Matki Boskiej Fatimskiej, Pieśni do Serca Pana Jezusa, Pieśni eucharystyczne, Pieśni na Boże Ciało, Psalmy, Hymny, Suplikacje, Pieśni do Świętych, Pieśni do św. Józefa, Boże Ciało, Pieśni przygodne, Pieśni do Miłosierdzia Bożego, Pieśni za zmarłych, Godzinki, Gorzkie Żale, Refreny psalmów responsoryjnych, litanie, Litania Loretańska, Litania do NSPJ, Litania do Wszystkich Świętych, pieśni mszalne, śpiewy łacińskie, piosenki religijne, slajdy, ramki, walizki, system CS, rzutniki, magazynki do rzutnika, magazynek kołowy, rzutnik do kościoła Braun, Reflecta, Revue, Diapol, system multimedialny w kościele, projektory multimedialne do kościołów, slajdy z komputera w kościele, slajdy do kościoła, projektor w kościele, system cyfrowego wyświetlania w kościele tekstów pieśni, prezentacji świętych lub uroczystości kościelnych oraz filmów, projektor dla organisty, projektor do kościoła, telewizor LCD, kabel VGA, VGA, kościół, parafie, wyświetlanie, tekst, pieśni, montaż projektora w kościele, montaż ekranu w kościele, multimedia w katechezie, tani projektor, uchwyt do projektora, lampa do projektora, gwarancja na lampę, ekran elektryczny, ekran ramowy, komputer, laptop, slajdy, rzutnik multimedialny, rzutnik cyfrowy, ekran multimedialny, kościelne ekrany multimedialne, sterowanie pilotem, bezprzewodowy system multimedialny, pilot, pilot radiowy, elektryczny, DLP, XGA, SVGA, SXGA, BenQ, Sanyo, Panasonic, Casio, ekstender, jasność projektora, rozdzielczość projektora, kontrast projektora, rzutnik do komputera.

 

 

 

 

 

 
SLAJDY TRADYCYJNE DO RZUTNIKÓW

Duże wyraźne litery pisane specjalną szwajcarską czcionką. Wielkość liter na slajdzie:
8,5 - (przy 9 liniach tekstu)
9 - (przy 8 liniach tekstu),
10 - (przy 6 liniach tekstu)
a nie jak większość dostępnych na rynku slajdów arial, times czcionka rozmiar 6.


Jako osoba "bliżej" związana z Kościołem (15 letnia posługa organisty oraz 14 letnie kierowanie grupą muzyczną Pieszej Pielgrzymki Góralskiej na Jasną Górę) posiadam większe i bogatsze doświadczenie w wyborze i repertuarze pieśni liturgicznych, śpiewanych obecnie w Kościele Polskim, od innych firm robiących slajdy
(często są to osoby niekompetentne, nie posiadające przygotowania muzycznego i liturgicznego).

 

 

Zapewniam profesjonalne podejście do każdego zamówienia, najwyższą jakość moich usług, o czym świadczy stale rosnąca liczba zadowolonych księży
i organistów
(opinie o slajdach można przeczytać w księdze gości).
 
Powierz zrobienie slajdów dla swojej parafii doświadczonemu muzykowi kościelnemu (jestem dyplomowanym organistą z 15 letnią praktyką organistowską), a nie "osobom świeckim"
nie mającym często pojęcia i doświadczenia (zwłaszcza praktycznego) o muzyce wykonywanej
w kościele.
 
ZAMÓW BEZPŁATNY KATALOG (LISTOWNIE, TELEFONICZNIE, FAX, SMS) Z AKTUALNĄ OFERTĄ ORAZ PRÓBKAMI SLAJDÓW,
PORÓWNAJ WIELKOŚĆ LITER,  JAKOŚĆ SLAJDÓW
Z INNYMI DOSTĘPNYMI NA RYNKU SLAJDAMI.
!!! SATYSFAKCJA GWARANTOWANA !!!
ZAMÓW, SPRAWDŹ, PORÓWNAJ

bezpłatna wysyłka katalogu bez żadnych kosztów i zobowiązań


W bazie danych 4000 pieśni i piosenek religijnych,
ponad 20000 slajdów, baza ciągle aktualizowana.
 
 
Pełna oferta slajdów i systemów multimedialnych

na www.slajdy.net.pl

lub www.projektorwkosciele.pl

 
 

 
 
PLIKI DO POBRANIA
INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
Wyślij zapytanie Zobacz opinie lub Wystaw opinię Obserwuj
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
pozytywna
rozwiń WSZYSTKO W NAJLEPSZYM PORZĄDKU i nawet więcej. Bardzo dobry kontakt ze Sprzedającym. Szybka transakcja. Bardzo dobrze zabezpieczona przesyłka. Rewelacyjna aranżacja kolęd, nuty i tekst bardzo wyraźne doskonale kontrastujące z białym tłem papieru kredowego. DZIĘKUJĘ. SERDECZNIE POLECAM !!!!!!! Wystawiona 04-01-2012 21:26 przez wres (78.9.5.*)   Zgłoś nadużycie
pozytywna
rozwiń Wszystko OK, transakcja wyjątkowo sprawna, gorąco polecam. Wystawiona 27-12-2011 00:38 przez Michał Karlik (83.23.190.*)   Zgłoś nadużycie
pozytywna
rozwiń Bardzo polecam sprawnie szybko i miło! Nutki godne polecenia! Wystawiona 18-12-2011 09:00 przez zofia kowalska (195.150.129.*)   Zgłoś nadużycie
pozytywna
rozwiń Bardzo dobry sprzedawca wszystko w terminie jestem zadowolony. Pozdeawiam i polecam Wystawiona 15-12-2011 21:52 przez Orduniec (77.114.230.*)   Zgłoś nadużycie
pozytywna
rozwiń Bardzo dobra obsługa! Natychmiastowe odpowiedzi na pytania, zamówienie złozone w niedzielę a we wtorek rano otrzymałam przesyłkę! POLECAM! I życzę błogosławionych Świąt i radosnego kolędowania! Wystawiona 09-12-2011 08:01 przez Anna (46.235.120.*)   Zgłoś nadużycie
pozytywna
rozwiń SOLIDNIE I UCZCIWIE! Szybka transakcja, świetny kontakt ze Sprzedającym. A Towar - bez zarzutu: uniwersalne i bardzo staranne opracowanie kolęd, przejrzyście zaprojektowane strony, piękny wydruk. BARDZO POLECAM I DZIĘKUJĘ:-) Wystawiona 03-12-2011 13:26 przez JULKA (46.134.43.*)   Zgłoś nadużycie
pozytywna
rozwiń Kolędy pastorałki na keybord i gitarę są świetne:) Zamówiłem ze względu na pewną pastorałkę, ale wszystkie opracowania, i utwory są znakomite. A i do pracy ze scholką bardzo przydatne jako ułatwienie. Szkoda tylko, że nie ma harmonizacji, ale tak to jest super.:) Wystawiona 23-11-2011 19:31 przez Daniel organista (95.49.106.*)   Zgłoś nadużycie
PROJEKTOR RZUTNIK W KOŚCIELE - PIEŚNI RELIGIJNE - galeria - wyświetleń 10579
PROJEKTOR RZUTNIK W KOŚCIELE - PIEŚNI RELIGIJNE Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 6)
Poprzednia usługa: Fotografia ślubna Częstochowa   Następna usługa: Szkolenia na operatorów konserwatorów kierowców